IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ще искаме от Косово и Албания да признаят BG малцинство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Понеже сте им дали бг паспорти и ще им искате държавата.Хитро, много хитро, ама тея бунтовници не си поплюват - бият и убиват и псуват.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Като приемат Албания и Косово в ЕС, ще се окаже,че там българи няма.
отговор Сигнализирай
11
1
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен-5,а ти *** признал ли си малцинствата в България,че мислиш за малцинствата в Сърбия.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До 5.Както вече някой написа, в Сърбия, малцинството ни е признато. Ей каде е Сърбия, бях и видях, табели на БГ, надписи на общини и училища... обаче, захранват ни с глупости, но никой не пита за беломорска Тракия??? Къде сме там? Къде са правата и къде са сънародниците ни? Няма ги!!! По време на Т.Живков, всичките ТЕ и в Сърбия и в Гърция живяха много по-добре и не ги интересуваше нито България нито асимилация нито нищо!!!
отговор Сигнализирай
9
Един Българин
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До 8Хайде пак мнение от някой, който изобщо не знае проблемите на българите в Сърбия. За асимилация, насилствено обеднинение със сръбски общини, за раждане в тамошните болници и нерегистриране на бебета с български имена, за невъзможност за внасяне на учебници на български език, отпечатани в България - конституционно право на българите по сръбската конституция, чували ли сте? Точно с албанците от край време сме в добри отношение именно заради "великосърбите" и няма лошо да признаят българите.
отговор Сигнализирай
8
българи, няма в...
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
България, тръгнали да ги търсят по Света !!! Нещастници от КГБ !!!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Сърбите отдавна признаха българското малцинство и книгите там са на български а и новините им ,а вие ги само плюете как са предатели-признахте Косово между първите,дадохте си коридорите за бобардировки,винаги в ООН гласувате срещу тех ,като последния за Косово в Унеско.Аре сега да видим вашите дългогодишни приятели дали ще мърднат с малкия си пърст за вас. Всичко славянско се е изгубило от Вас ,а приличате на американски сателит.
отговор Сигнализирай
6
Иванчо
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
Ние хубаво искаме, ама като другите поискат от нас същото вдигаме врява до небето и не даваме 🙂
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Цветанка точно те ще призная червена кифличке примери от историята бол ама от шумадиски те свиини дето ги харесваш НЕ ЧАКАЙ ТАКОВА НЕЩО
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До ****1карабина е руския мамамул баща ти опрашил Наташа общата *** ПАНЯЛ ВОЛЕНЕ
отговор Сигнализирай
Новини