IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пеевски инициира промени в закон заради КТБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Галя
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ако го направи това ще ми се издигне в очите като виден родозастъпник :) Сериозно сега. Този доклад трябва да стане публичен, без значение кой го разкрива. За пирамидата КТБ платихме всички ние от нашите джобове. Мисля, че заслужаваме поне истината да разберем. Трябва да стане ясно, кой се е облагодетелствал от крадените пари на хората и за какво са били използвани тези средства. Цветан Василев изгради бизнес империя на гърба на влиожителите, но и други хора активно са лапали от там.
отговор Сигнализирай
18
Марин
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А дали ще ги приемат? Дано минат при гласуването, че е крайно време докладите да се обнародват и виновните да си понесат последствията.
отговор Сигнализирай
17
Брани
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Колко по-прозрачно бъде всичко, което е свързано с разследването за източването на КТБ, толкова по-добре.
отговор Сигнализирай
16
Райа
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Като изключим инициатора на изказването, най-добре би било това наистина да стане факт и да се види кои са крадците на КТБ.
отговор Сигнализирай
15
ооо
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
И най правилната съпка по отношение на разкриването на Саурон-Сорус и неговите платени слуги разсипали КТБ е в състояние да бъде одрис -кана и опорочена от Сурусуидите
отговор Сигнализирай
14
OMG_Lucker
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
БРАВО на този юнак! Какъв добросъвестен мислещ депутат се извъди! Какъв ерудит! Думи нямам да опиша качествата на този нов Айнщайн! Титан на мисълта, радетел за български просперитет! Благодаря ти деятелю за светло бъдеще! Квик, квииииииииик, Коледа ще дойде.
отговор Сигнализирай
13
Доган Пеевски
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Дебеляне, не разбра ли че ЕС и Турция ти врътнаха кранчето?
отговор Сигнализирай
12
тръъъъъъъъътт
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Щом и Ментата се споменава, бъдете сигурни, че има далавера!
отговор Сигнализирай
11
бг
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Сега пък този ли ще се прави на свестен?Загубена държава!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
И променя ли се факта ,че периодически спестяванията на хиляди хора потъват за да може една прослойка наследник на червената номенклатура да си живее безметежно.
отговор Сигнализирай
Новини