IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев пред посланиците: Свободата ни не е подарък!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
skatelite
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Съдейки по изразените мнения, голяма част от "анонимните" поддръжници на чужди държави определено са пропуснали часовете по история, а вероятно и по литература. Има едни вещи, които наричаме книги и които можете да намерите в библиотеките. Знам че ви е трудно да четете и се измаряте бързо, но ако отделите малко врееме ще научите интересни факти от историята, които явно не знаете. Това се отнася най-вече и за онзи с Ньойския мирен договор!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
ЗА МНОГО ТАЗИ СВОБОДА СЕ ОКАЗА ПОДАРЪК ,ЗАБОГАТЯХА ЗА НУЛА ВРЕМЕ ЗНАЙНО КАК А ЗА 80 % ОТ НАРОДА ИЗЛЕЗЕ ПРАЗНА НАДЕЖДА !СЪС СВОБОДАТА ТРЯБВАШЕ ДА ДОЙДЕ И РАВНИЯТ СТАРТ А СЕ ОКАЗА ,ЧЕ КОМУНИСТИТЕ СА ОТНОВО ПРЕД НАС !
отговор Сигнализирай
23
Марияна
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
България е преди всичко балканскоа държава с местонахождението континента Европа.А "европейските" държави с "европейските ценности" са нещо съвсем различно от нас!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 39 Не харесвам 5
Винаги сме имали продажни политици, но такова уникално продажно чудо, като така наречения президент не сме имали!
отговор Сигнализирай
21
Обективен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 42
Най-добрият президент на България досега! Фактът,че го плюят повечето мизерни, некадърни и непрокопсани българи е показателен за качествата му!
отговор Сигнализирай
20
.
преди 8 години
Харесвам 40 Не харесвам 2
Как не ги е срам бе ? Превърнаха страната в африканска дупка и имат очи да говорят такива глупости ...
отговор Сигнализирай
19
щик
преди 8 години
Харесвам 46 Не харесвам 3
Не мога да си обясня, омразата на Плевнелиев към Русия, като се има предвид положението му при предишния режим.
отговор Сигнализирай
18
тя
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Божеее , от де му идват тия думи?
отговор Сигнализирай
17
Професор
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 41
Поклон пред Плевнелиев! Делото му няма да бъде забравено. Един ден портретът на Плевнелиев ще е редом до портретите на Левски и Ботев!Росен Плевнелиев ще остане в историята като най добрия Президент на Народна Република България!Амин!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 41 Не харесвам 2
Хора, представяте ли си да влезнем в някоя война утре и този човек да е главнокомандващ?
отговор Сигнализирай
Новини