IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ГЕРБ с предимство на вота за президент


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Цецка или Бъчварова.
отговор Сигнализирай
19
правилния кндидат
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
След като гербавите, деформаторите и патологичните русофоби така злобно съскат срещу генерал Радев, значи генерал Радев е правилния кандидат за президент! Ще гласувам за него!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Своя кандидат не казват, но по Радев цялата тролска гмеж е организирана тотално.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Петър Стоянов. Тебе лъжа мене истина. То един кандидат - мани.
отговор Сигнализирай
16
офф
преди 8 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Пак платена реклама.То кандидат няма , ама били напред :)))
отговор Сигнализирай
15
До 22
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 6
Радев не срича,а говори малко отсечено,като военен.Но това не може да бъде пречка.Гледах интервюто му по БНТ тази сутрин,много аргументирано и интелигентно изказване,без излишни изхвърляния и празни приказки,както други познати лица.Компетентен,образован,с езици.Не виждам кой ще му застане насреща.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Ако наистина гласят Елена поптодорова ще си вкарат голям автогол.Тя си е комунистка и в червата,нищо,че толкова години живее в Америка.А между другото,нали по закон последните 5 години трябва да е живяла в България,а те и двете на са.И да не излизат с тоя номер,че държавата ги била изпратила да я представляват.По тая логика можем да си изпратим и някой с двойно гражданство,който не живее в България,също да ни представлява,опазил ни бог.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 31
Радев срича и две приказки не може да върже. Направо се чудя как си е поискал от жена му.
отговор Сигнализирай
12
Казах ви аз!
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Гласят Елена Поптодорова. За вице - Кристалина. И двете са неизбираеми. (ако изборите са честни). Като гледам коментарите - гласуването е за Путин. Избираем е значи. Радев може да му е вице. Избираем е.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
Рзбира се,с парите,които натрупаха,ГЕРБ ще си напазаруват социолози,политолози,медии,други партийки,администрацията в цялата страна,ако и това не помогне,на балотажа ДПС ще ги подкрепи,нали са си дружки с Пеевски и най-накрая проф.Михаил Константинов ще им даде едно рамо,нали не е важно колко са гласували,а кой брои гласовете.Звучи много песимистично,но не се отчайвайте,ако излезем всички да гласуваме,може да им объркаме сметките.
отговор Сигнализирай
Новини