IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

МВнР: Македония да се разграничи от вандалския акт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

76
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Който не може да строи, руши. Това малко човече има много малко сърце и много тесни гърди, а главата на раменете му е по малка от *** който държи. Братя Българи той не заслужава нашето внимание.
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Македонският президент Джордже Иванович е сръбско ***.Той присъства на сръбския помен,като взе активна роля в сръбското отбелязване на годишнината от битката на Кайманчалан.Сръбската делегация бе предвождана от ултраса и сръбски президент Николич,който от там стартира,за втори път своята предизборна кампания.На българското възспоменание към падналите геройски,български воине не присъства нито един македонски политик и гражданин на БЮРМ.След това,сърбоманските ***,разбиха бг-паметник.
отговор Сигнализирай
74
Тони
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
С призоваваме не става уважаеми господа от българското МВнР! Как става ли ? Със снакции, само със санкции .......
отговор Сигнализирай
73
Ха ха
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Я па тоя! А в какво състояние е паметника на Шипка и защо държавата допуска това?! Божидар Димитров не требе ли да съди държавата за разрухата на този паметник?! Страшни "патриоти" сте нема що. Каракачанов на какъв се прави и той?! Видео ли е окаяния паметник на Шипка и каква му е реакцията?
отговор Сигнализирай
72
ss
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Г-н Миленков заповядайте в България. Никой не Ви спира и езика Ви признават. Скоро никой не беше правил нещо толкова глупаво и отрезвително за нас българите. Заповядайте в гр.Бургас на почивчица. Те нашите в Гърция ходят.Ще бъдете добре посрещнат. Много хора Ви чакаме с нетърпение да Ви стиснем за ...... ръката.хахахахаха
отговор Сигнализирай
71
АЗ
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Преди 5 дни, всички вкупом, храбрият Мутрак, носител на черен пояс и отрязал 2000 ленти, гневно скастри някакъв пиян руснак, изрекъл простотия, относно купуването на БГ, д.р Менгеле вместо да си гледа пръстовите отпечатъци пусна жълто отзад да заклеймява Русия, видни крадци, естествено, депутати, се плюха 2 дни по този повод, но сега всички гузно мълчат....Защо ли, ами затова, защото от Брюксел и ул. Козяк са им набили канчето на гореизброените и сега мълчат.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Не купувай Македонска стока
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
От външно са същите продажни мекерета като македооонскиот "джурналистинъ"Миленковци.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
нищо важното е че сме демократи
отговор Сигнализирай
67
Ххх
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Новини