IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Квадратчето "Срещу всички" може да доведе до оспорване на изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Перукан Михайлов
преди 8 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
За да подобрим българския футбол, ще въведем задължително ходене на мач. Който не отиде два пъти поред на мач, няма да има право да отиде на следващия, освен ако не се регистрира наново.Ще въведем също и безцветни шалчета. Тези, които не подкрепят нито един от отборите, ще носят безцветни шалчета и ще се броят за публика, но няма да се взимат предвид при отчитане на резултата.
отговор Сигнализирай
6
до 2
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Точно за това има "Не подкрепям никого", което като опция трябваше да бъде въведено преди 15-16г. когато хората спряха да гласуват.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Омбудсманът ще го задейства. Мая Манолова ще наорави втори Костинброд.
отговор Сигнализирай
4
бай иван
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Как виждам аз нещата. Ако на някой не му харесат изборите, те ще бъдат касирани, ако пък му харесат, не.За бога братя гласувайте.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
За тетка Цуцка специално ще нарисувам едно дълго и две топчета отстрани.
отговор Сигнализирай
2
Че
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
"НЕ гласуването" е единственият възможен избор за гласуване "Въздържал се" и единственият начи да покажеш, че или нямаш мнение, ини не се интересуваш от политика, или ти е все тая ... Самият "закон" , който те "задължава" да гласуваш е пълен морален абсурд! Кой, как и защо ще те "задължава" да се интересуваш от политика, че да всичко отгоре и да даваш мнение за нея, като отиваш "да гласуваш"! Абсурд на абсурдите, при това морално-човешки!
отговор Сигнализирай
1
Че
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Това, че не "може", а ще доведе до оспорване на изборите пред КС е ясно. Въпроса е друг : ако приемам, че гласовете "за" някоя от участващите партии е глас "ЗА", а гласовете "неподкрепям никого" е глас "НЕ", то къде е третата по-възможност опция, а именно - гласът "Въздържал се". Нали в НС има три опции за гласуване - ЗА, ПРОТИВ и ВЪЗДЪРЖАЛ СЕ ... а на хората се пробутват само две от тези опции!Затова, който иска "да гласува" с "ВЪЗДЪРЖАЛ СЕ" - НЕ трябва да ходи на избори ... това е опцията!
отговор Сигнализирай
Новини