IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Защо мълчим пред териториалните претенции на Ердоган?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

138
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Родопите и Кърджали са Турски колкото КРИМ е руски,логика на кандидат президента ген Радев.Крим бил руски щот там имало руско мнозинство,е да ама в родопите има турско ,и ходят с шалвари и развяват турски знамена,да ги анексираме към Турция ли ве абизянки?
отговор Сигнализирай
137
Stereo
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Без армия и без поне малко агресивна външна политика, ще ни споходи съдбата на Крим, неизбежно е. Само въпросът е кой ще ни лапне, турците или руснаците..
отговор Сигнализирай
136
Експертно становище
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До Експертно становище(3) (Нова - ДВ, бр. 18 от 2005 г.) Република България участва в изграждането и развитието на Европейския съюз.Така ,че Ердоган е за дранголника да знаете!
отговор Сигнализирай
135
Експертно становище
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Според върховенството на конституцията:Чл. 2.(1) Република България е единна държава с местно самоуправление. В нея не се допускат автономни териториални образувания.(2) Териториалната цялост на Република България е неприкосновена.Чл. 3.Официалният език в републиката е българският.Чл. 4.(1) Република България е правова държава. Тя се управлява според Конституцията и законите на страната.Трябва да се извади от български съд европейска заповед за Арест на Ердоган!
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
А ти искаш ли референдум в Източна Тракия?
отговор Сигнализирай
133
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
А ти искаш ли двата милиона българи в Цариград да го анексират към България?
отговор Сигнализирай
132
Християнска България
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Руснаците трябва да махнат Путин и да изберат достоен президент за Русия, който да защитава правослваните християнски земи.
отговор Сигнализирай
131
до 158
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хайде бе,не думай!Я ти вземи се самоопредели като щвейцарец,а...
отговор Сигнализирай
130
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Искате ли референдум в родопите другари ?
отговор Сигнализирай
129
Българин
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Бойко *** и съратниците му от ГРОБ са на принципа - когато господарят говори, ние трябва да мълчим. Но къде са сега, питам аз, обединените партиоти и защо мълчат като риби относно имперските абиции на Ердоган???Срам и позор за целия народ, който 72 години търпи и съучаства на собствените си душмани!
отговор Сигнализирай
Новини