IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В кабинета "Радев": Герджиков, Ананиев, Паси?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
краси
преди 8 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Да назначи Жан Виденов и професор/ужас/ Румен Гечев за премиер и вицепремиер по икономика!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
Гледам новия ви президент яко смени система...Само Костов и Станишев липсват в кабинета. АхахахЕййй големи сте балъции.
отговор Сигнализирай
46
Гражданин
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
А ще поемете ли отговорност, ако след назначаване на служебния кабинет, хората не са същите? И ще се извините ли, че забъркахте главите на хората и ги зомбирахте с тези имена?
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
ФАКТ,Решетников реди служебен кабинет като един от сигурните министри е Костадин Костадинов министър на образованието.Питайте Радев ако не вярвате на мен.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 19 Не харесвам 8
Има пишещи тук, които и за краставицата да е темата, пак за Путин и Русия ще пишат. Природно обременени хора.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Леле, Гери Общата кое ли министерство ще оглави? На сексуално-половата просвета?
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 18
Май е по-добре да изчакаме докато генерал Радев стане президент и да назначи служебно правителство, каквото Плевнелиев се оказа неспособен да формира. Сега всеки може да твърди каквото си иска и да го представя за достоверна информация, обикновено с цел да се злепостави генерал Радев. Мисля, че след около месец ще видим какво е успял да направи генерал Радев. Първата му работа трябва да е да разпусне парламента и да определи дата за изборите, а после трябва да назначи служебно правителство.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 11
Крадците се събират, накратко да обобщим Али баба и 40-те разбойници. Товачка Кирил Ананиев голям експерт по машинациите при толкова партии - от ляво до дясно, голям и мръсен език има!
отговор Сигнализирай
40
Васо
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Колкото по-анонимни, толкова по-неграмотни. Ама няма как да ги ограничим. Това е една от горчивите ябълки на демокрацията и новите технологии. Всичко е едно изречение, няма главни букви, запетайки ..... Ужас някакъв на слабо образУвание..
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 18
Решетников реди служебен кабинет сега ви казвам едно от най сигурните лица за министър на образованието е Костадин Костадинов русофил
отговор Сигнализирай
Новини