IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев зове: НАТО и Русия да се обединят срещу тероризма и ИД!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

217
РККА
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
онзи ден даваха за голямо учение на НАТО в Полша .....включваше разчистване машините след обилния снеговалеж ,проверка концентрацията на акумулаторната течност,евентуална смяна на антифриза,опит за припалване при минусови температури....това за някой наши медии беше новина за други разширен репортаж за трети сензация....нещо вече не им се връзвам на фишеците....та и тази визита де се палите толкоз...
отговор Сигнализирай
216
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До Русофилка Радева ДЕ ЮРЕ си -ва ДЕ ФАКТО расть
отговор Сигнализирай
215
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Единият от двамата няма място на събранието и той е високото изпито момче с очилцата, което никога не е било в армията. Другият до него е доктор на военните науки и е бил 30 години в системата. А кажете ми не е пародия тоя шеф на НАТО?
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Анонимен 283 Ти ли си ТОЯ русифициран *** мязаш на шорошо.иден расть
отговор Сигнализирай
213
Русофилка Радева
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Де юре Радев е президент на България. Де факто е руска марионетка и повтаря тезите на Путин пред ръководството на ЕС и НАТО.
отговор Сигнализирай
212
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До ХА-ХА-ХА ! Абсолютно милиардер т.е. човек работил и с добри и с лоши и ОЦЕЛЯЛ има предимство.Военния има други плюсове - реакций, твърдост но с хора обичащи за забъркват каши , трябва да му се помага. Дано има кой
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Единият от двамата е виждал армия само на снимка и не знае от коя страна се държи пушката. От скандинавски произход е.
отговор Сигнализирай
210
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
За нас в България НАТО остава само като спомен от препиване, повръъщане и нассиране
отговор Сигнализирай
209
РККА
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Турция окупира територия в Сирия и Ирак ама тези от Брюксел все в Крим им окото...в Чечня брадите са все доброволци /оборудвани от дружките на белия дом/а в Домбас редовна руска армия....докажи го де..
отговор Сигнализирай
208
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До Русофилка Радева обърни се , НЕ НАТАМ - опааа свърши се, а ходи сега до аптеката за тестове за бременност. Ииии вземи от всички марки при теб не се знае расть.
отговор Сигнализирай
Новини