IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Еврокомисията обори ГМО-то на БСП за СЕТА


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
В последните месеци става нещо много интересно.Русия спря финансирането на АБВ и Атака и насочи всички пари към БСП.Нинова промени тона към ЕС и започна да говори в стил Волен(явно за да заслужи неговия дял). Изявленията и че ЕС е приоритет за БГвече не звучат толко сигурно. При АБВ за да заслужи техния дял Нинова обеща почти дословно това с което Първанов си печелеше руските симпатии (Беляне, Ю. Поток, че даже наддаде с Бургас - Ал). Първанов се оттегли, левия Волен се коалира с десния Симеонов
отговор Сигнализирай
52
Онзи там
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
При откровена липса на съответната експертиза да коментираш комплексна материя като международни търговски споразумения дето с години са договаряни от стотици високоспециализирани експерти си е върхът на наглостта. Пфу, отврат!!! Който гласува за тези е просто о...ф..н.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Аре почна се с пропагандата. Както е писал Евролюб, дали ще се допуснат инвеститорски арбитражи е решение на нашия парламент. Това Нинова би трябвало да го знае. Според мен Нинова опипва почвата как ще реагираме, ако БСП тръгне срещу Европа с идеята на по късен етап да ни изкарат от ЕС.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Най сетне от щаба пуснаха опорните точки. Гледам отпаднало е притеснението за ГМО, но пък се набляга на арбитражите. Интересното е че в България и сега има такива арбитражи, не съм чул Нинова да е против тях. А честно казано всеки който се е сблъсквал със нашата съдебна система, би се доверил на чужд съд а не на нашия. Да не забравяме че в Български съд така и не сме видели осъден български политик, от което става ясно защо Нинова предпочита нашия съд.
отговор Сигнализирай
49
Евролюб
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
До Росиа МонтанаДобре, но този случай какво общо има със СЕТА? Споразумението още не е влязло в сила. А що се отнася до инвеститорския арбитраж, Народното събрание трябва да реши дали да го пусне или не. Няма нужда да се дават примери от Румъния и да се прехвърля отговорност на Брюксел за нещо, което трябва да решат нашите депутати, българските
отговор Сигнализирай
48
излагане
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
К.Нинова и БСП изложиха РБългария( аи Станишев....УЖ евродепутат...) Сигурно си казват хората--- сега пък трябва И да им обясняваме.. нали си имат евродепутати социалисти..ТЕ ЗА КАКВО си ПОЛУЧАВАТ ПАРИТЕ ( и то доста///).... само да папкат???Защо не четати да обясняват на съпарийците си- българи....
отговор Сигнализирай
47
политбълха
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Тая първо скочи в сините ***,после в царските,а сега в червените!Баси скоковете,баси чудото!
отговор Сигнализирай
46
Росиа Монтана
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 14
Канадския концерн Gabriel Resources съди румънска община Росиа Монтана, (3 000 жители), в планината Apuseni в Западна Трансилвания, за "пропуснати ползи". Румънците разбрали това от телевизията. Съди ги частен арбитражен съд, принадлежащ на Световната банка. Никой не знае на какви закони се подчинява този съд. Канадския концерн съди румънската община за 8 милиарда щатски долара. Това ни чака и нас.
отговор Сигнализирай
45
80 процента
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 12
80 процента от американските концерни имат филиали в Канада. Ако СЕТА остане в сегашния си вид, американските концерни ще могат да дават под съд на частните арбитражни съдилища, всяка една отделна държава от ЕС, включително и България. С други думи, много американски и канадски фирми ще инвестират и в България, само заради възможността, след това да ни съдят. За "пропуснати ползи". СЕТА е една первертирана система.
отговор Сигнализирай
44
чиста диктатура
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Това си е чиста диктатура на корумпираните и декадентни бюрократи в Брюксел! Защо нямаше обществено обсъждане на СЕТА? Защо някакви съмнителни типове от ЕС се срещаха в тъмни стаички с лобиисти от съмнителни канадски картели и се "разбираха"? Защо ЕС рекетираше в гангстерски маниер валонците? Защо темите на преговорите бяха обявени за секретни и дори депутати нямаха достъп до тях? Защо решенията и за България се вземат в Чужбина, в Брюксел, а не в София? Защото някой плаща на политиците ли?
отговор Сигнализирай
Новини