IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев след мандата: Свободно се разхождам по улиците


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

163
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Това,че такъв национален предател,свободно си ходи по улиците,говори достатъчно добре,какво робско стадо сме всички!!!Да не мислите,че това е единичен случй в нашата овчоробска история?!Няма такова нещо - още веднага след Освобождението,един от водачите на башибозука участващ най-дейно в къвавата баташка вакханалия,,не мога да цитирам точно,но мисля че се казвал Барутанлията,*** от доспатския край си се движел най-спокойно,а "освободената" рая,продължавала да му се кланя и целува ботушите!
отговор Сигнализирай
162
бОЙКО
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
"Свободно се разхождам по улиците", ама не те среЩам. Щото аз пък съм принуден да ходя пеша.
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Тоя защо все още свободно се разхожда по улиците? Не трябва ли да е в затвора за национално предателство? Явно нито прокуратура, нито съд, нито държава имаме!
отговор Сигнализирай
160
кръстоносец
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Тоя кой беше???
отговор Сигнализирай
159
дедо Ташунко
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Разхожда се свободно, но с охрана. Махне ли се охраната може някъде и да го на.би.ят Ако човек го пипне, непременно ще се изцапа.
отговор Сигнализирай
158
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 14
177 Един окновен *** си ти. Къде си тръгнал Првзидента да обсъждаш
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 45 Не харесвам 5
Смятай! Даже самия Плевналиев се чуди защо все още се разхожда свободно по улиците и все още не е окошарен за предателство на националните интереси.Какво остава за нас.
отговор Сигнализирай
156
плюввко
преди 8 години
Харесвам 41 Не харесвам 4
"Свободно се разхождам по улиците" ЧЕ смее ли някой да се доближи до такова ла..й...но, хем смра.дливо хем леп.каво !
отговор Сигнализирай
155
Братчедо
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Да живеят Плевньо и братушките от USA, които не само не ни помагат ползотворно /свиди им се един танк втора ръка да ни дадат/, а видиш ли - гледат нашего бедного брата да изцицат /прилапаха енергетиката/. Ходейки си свободно по улицата, заповядай Плевньо на гости в моя апартамент, такъв кютек шаБ ти фърля, ша забравиш матерния си англо-американски език.
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 29
До от СТАРИЯ НЕСЕБЪР 164: Е като напуснем ЕС ще се нахендрим на руския гнусен и кирлив и ще ни завлекат в мръсотията те там най добре се чувстват. Ти сигурно си млад не си живял под руско робство, но ние вече да, затова НЕ НЕ и пак НЕ. Ако толкова много искаш ей къде ти е Русия а ако нямаш жалост към децата си вземи и тях въпреки че ми е жал за тях. Или вече си ги спасил в САЩ или Западна Европа като ***, р.овч и всичките други *** от престъпната им партия.1218
отговор Сигнализирай
Новини