IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Суджук ми дай и бай-бай: Живко Мартинов напуска парламента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
niki2a
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
"Смяната на ръководството на ГЕРБ в Пловдив бе поискана от лидера Бойко Борисов часове след скандала." - Не беше ли от Добрич, бай Суджи!?
отговор Сигнализирай
28
криста
преди 7 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
хайде сега разплетете кошницата и вижте и други суджуци къде има...
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
26
Либералист
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 14
а седераските Нинова и Йотова кога ще напуснат постовете - нали са предатели на левите идеи - превърнаха ги в бизнес!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 32 Не харесвам 3
Герберастите се ос.раа на метеното! Цялата партия се състои от такива. Погледнете ги само какви уби.таци са в парламата! То бива селяния ама тия задминаха и главатара си! Виждали ли сте овчар облечен в костюм? Е ако не сте виждали погледнете в парламата и ще го видите! Оня главока дето сега се прави на председател на парламата е типичен пример за овчар. Само да нахлупи каскета да навие навуща да наметне ямурлука и да хване гегата и си става типичен овчарин! Овчари гласуват за овчари!
отговор Сигнализирай
24
***
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 20
Тя и кака Ви кУрнелка може да поеме спокойно някой и друг суджук, щото и в БСП доста поогладняха, щом преди година или две, даже отарашиха партийната си каса, и се оказа че липсва някаква сума пари, събрана от членския внос на партийните другари .... !!!
отговор Сигнализирай
23
Мотика
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
А осъдени ще има ли ?
отговор Сигнализирай
22
маке
преди 7 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
бизнесмените кат тоя искат 314 лв мин заплата
отговор Сигнализирай
21
До 19
преди 7 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
"ГЕРБ чистил негодниците". Ми тя трябва да се закрие тази партия, тя е изградена от негодници. Във всички градове е подобно , навсякъде има страх. В учрежденията да си запазят работното място, а в бизнеса да си запазят бизнеса. Жалко , че хората имат къса памет. нали не сме забравили откъде произхождат лидерите и!. Просто народа не е народ, а ***.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
"" Цветан Цветанов обяви смяната на ръководството на ГЕРБ в Добрич ""..................аз питам - Цветанов не знаеше ли за въпросния евтин, селски разбойник ... тя трябваше прокуратурата да се намесва ?Не е ли именно Цветанов, който подбира най-големите *** да представляват Герб по места ?
отговор Сигнализирай
Новини