IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Протест за лекарства! Просто манипулация на корпоративни интереси


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
cop&paste dnevni
преди 7 години
Харесвам 0 Не харесвам 6
Само да попитам този, който копира коментарите от днвеник.бг. Опитваш се да вдигнеш нивото на днес.бг или го правиш с други мотиви?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
80 % от ГЕРБ-ерите са крадливи и лъжливи манипулатори, надявам се новия министър да е от другите 20 %.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Тоя шмекер Бойко го сложи да замазва с числа кражбите на Фармацевтичната мафия.Всички знаем чия е тя и в касата на коя политическа сила снася.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Ананиев, не те знам дали си банкер или лекар, но от тъпотиите ви страдат обикновените хора и пациентите.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
за 5% правоимащи, главно управляващата върхушка от мутро-милиционери и псевдо-патриоти, всичко е осигурено , останалите на чайчета и домшна ракйка , ако оцелеят добре , ако не патриотите ще ги обявят за необходимите жертви; в името на държавноста
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
Българино почни да мислиш и разбери че тези протести са за да може лекарствената мафив да продължи да те краде.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 14
Много добър финансист и му дайте шанс да сложи ред в кошницата без дъно -бюджет за здравеопазване или бюджет за печелене за сметка на здравните вноски и болните.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тоя старчок не трябваше ли вече да е пенсионер. 28 години крадене не му ли стигат.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Г-н Ананиев е по-скоро манипулатора с натъртването върху това, че е осигурено най-модерното лечение за пациентите. Това не е нещо, с което една съвременна държава - член на ЕС е необходимо да парадира, да се гордее или да го изтъква като заслуга. Това е нещо, което е съвсем естествено и е в рамките на поетите от страната ни задължения с присъединяването ни към ЕС. Чл. 10 от Европейската харта на пациента гласи, че всеки има право на достъп до иновации (дори и за диагностични процедури).
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Нека някой от знаещите да ми обясни защо всички пробойни в системата се запушват за сметка на пациентите, а не на грабливите? Пръстови отпечатъци, мораториум, зазкриван на общински болници ..... И като ни изморят на чий гръб ще крадат?
отговор Сигнализирай
Новини