IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Каракачанов: Има време КЕВР да се произнесе за ЧЕЗ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До Д-р ЕмиловаНе са дебели бе,това са мускули!Те са яки и просто мразят да мислят.
отговор Сигнализирай
61
инж. работещ безплат
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Останалите 33% са на американските пенсионери и те контролират ЧРЗ,за това чехите бягат от тази си дейност,вътрешни надлъгвания за приходите в американските пенсионни фондове.Защо няма приходи за българските пенсионни фондове?Хайде Американските пенсионни фондове да дадът тези 33% на нашето НОИ,за българските пенсионери.
отговор Сигнализирай
60
Един от Северозапада
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
И кой лъже сега? Чешкия президент каза, че нищо не е изпращал на Борисов, а само телефонен разговор са провели...А нашите даже са успели да заведат "получените " от Чехия документи в секретно деловодство на парламента, според Борисов...Нещо повече-чешките медии говорят за финансиране от офшорки, за заем от ЕБВР с държавно гарантиране, от наша страна, а нашите нищо не знаят.Кой лъже?????
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
И откога си говорител на МС?
отговор Сигнализирай
58
Аре
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Каракачанов, по кой законов текст да се произнесат? Що говориш само да си хабиш ченето? Нали знаеш приказката за лъжливото овчарче? И вие с Волен се правите на хитреци всичкото зло на гърба на Валери да припишете, ама няма да стане. В кюпа сте всичките.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
ТЕЗИ ДВАМАТА СПЕЦИАЛНО ЛИ ГИ УГОЯВАТ?
отговор Сигнализирай
56
АНОНИМЕН
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Дали някой ден няма да осъмнем купени от някого и няма да разберем и от кой
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Бойко малко да си беше мръднал т'иквата надясно, щеше да има нимба като Свети Иван Рилски.
отговор Сигнализирай
54
Щерю
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Какви дебели глави отпрали двамцата...
отговор Сигнализирай
53
Do 34
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До АнонименТи ак оне можеш да видиш разликите между ЕС и СИВ...ами, по-добре не пиши.
отговор Сигнализирай
Новини