IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

9 септември раздели обществото, БСП ще празнува


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Да празнуваш 9.09 в България е като да празнуваш идването на власт на Хитлер в Германия.Последвалите диктатури в двете държави са подобни, дори Българската е по-жестока защото отнема без съд живота на десетки хиляди, отнема лична собственост, бизнес и земеделска земя. БКП се отрича от Македония и работи да предаде Пиринския край на Югославия.Да празнуваш идването на власт на най-големите национални предатели и убийци на Българския народ, трябва да се наказва със затвор. Точка!
отговор Сигнализирай
63
До романтично начало
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 12
А сега не те ли обират по веригите, бензиностанциите, електро-разпределението, топлофикациите, държавата, работодателите и т.н.?
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
*** ще използва случая да си направи евтин политически ПР пред шепа сенилни старци и толкова. Никой не обръща внимание на това. Днес е неделя, нормалните хора си почиват или са някъде със семействата си.
отговор Сигнализирай
61
РАЗМИСЛИ и СТРАСТИ
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
Ей ГРОБари,колкото и да се плюнчите,това е ПОСЛЕДНИЯ мандат на Али Реза от Банкя.
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
а как *** като каква ще е на митинга, като капиталист-изедник или ......?
отговор Сигнализирай
59
9-ти
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 21
9-ти Септември обединява обществото! Честит 9-ти Септември, денят на Освобождението от монархо-фашизма!
отговор Сигнализирай
58
романтично начало
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
всичко започна от мандрите обирите на кашкавал сирене и криене в шумата
отговор Сигнализирай
57
ТАКА ДЕ
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До Анонимен 68Цели 5.........ама ДОЛАРА!
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Големи гламаци сме, щом търпим сегашното, а се ръфаме за миналото! И така-всеки път! Светлото бъдеще все е било възможно...в минало несбъднато време!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
БСП се грижи за пенсионерите, затова по време на тяхното управление пенсията стана цели... 5 ДОЛАРА!
отговор Сигнализирай
Новини