IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цветанов убеден: Няма обществена нагласа за предсрочни избори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Не е добре работата, когато някой представя ЛИЧНИТЕ си нагласи като обществени.
отговор Сигнализирай
12
РР
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
До Анонимен 10Не имената и инициалите са важни, а БИОГРАФИИТЕ!Иначе си на 100% прав!
отговор Сигнализирай
11
БиБи
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
Вярваме на г-н Цветанов , защото той от ГЕРБ представлява обществото и каквото каже, винаги е истина. Може би трябва преди такова отговорно изказване да ходи на лекар и да декларира, че е в добро душевно здраве.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
А Фандъкова още ли не е подала оставка заради ремонта на Граф Игнатиев.Такава гавра със софиянци не си е позволявал никой и никога.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 40 Не харесвам 6
Не чакайте нищо добро от държава, в която първият и вторият човек се казват ББ и ЦЦ.Наистина няма толкова жалкарска нация.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 41 Не харесвам 3
Този крадец имам чувството че нарочно дразни хората, за да види дали някой е в състояние да му пооправи кривата ченгесаро милиционерска празна лейка.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Я виж ти..... Цецо - цвичката/физкултурника/апартамента продължава да изумява с дарби. В случая - дарбата да усеща какво искат хората!
отговор Сигнализирай
6
многоимотен
преди 6 години
Харесвам 41 Не харесвам 3
Нищо подобно, многоимотен физкултурнико! Нищо подобно! не само че има обществена нагласа, но цял един народ е вече по улиците и много скоро ще ви измете! Ще ви измете веднъж завинаги - цялата ви толкова престъпна, корумпирана, неграмотна и просташка ГЕРБаджийска пасмина! И само каква радост ще настане, като ви изметем, всенародни тържества, веселие и сълзи от щастие! Ти много добре го знаеш, неграмотен физкултурнико, но се самоуспокояваш, защото отлично знаеш какво те чака - съд и завор!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 26
Ако тука се появи нещо ново и интересно както едно време като се появи ГЕРБ може и да има предпоставки за предсрочни избори, ама червените дето са зациклили и искат избори, губят ги, пак искат, пак ги губят и после пак искат еми не е сериозно с червена деменция да се занимаваме всички
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 46 Не харесвам 3
Вие нормални ли сте да търпите тези муцуни да ви управляват?
отговор Сигнализирай
Новини