IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Карадайъ: Да превърнем 2019-а в година на консенсуса!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Наблюдател
преди 6 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не е задължително.
отговор Сигнализирай
13
Шопо
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Демек да не пречим на теб и Доган да крадете ?!
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
"ГЕРБ да си свалят розовите очила и да се захващат за сериозна работа и реформи"-------------------------------За десет години гeрбeрaстите доказаха, че стават само за затвора. Оставка!
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
"Да превърнем 2019-а в година на консенсуса" е абсолютно куха фраза.Нямаш одобрена от народа национална идея, а искаш консенсус.Консенсус около прагматизма за "пилене" на милиардни кредити, тотално ограбване и издевателства над огромна част от българския народ ли?
отговор Сигнализирай
10
Рая
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Терапия ли си провеждате с Нинова.Едно е да искаш,второ да можеш,трето да го направиш,последното е найважното.Приказки,приказки с лопата да ги ринеш,осъществени реални идеи са нужни.Всеки може да си говори каквото си иска,но като се обърнеш да се вижда какво си направил господинчо, а ти нямаш интерес да правиш нещо за България,работите за друга държава,просто си излишен,ненужен.
отговор Сигнализирай
9
А3
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Какво викаш Карадъ и?
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Какви консенсуси бълнува тоя? Критиката поражда напредъка и развитието. ГЕРБ да си свалят розовите очила и да се захващат за сериозна работа и реформи, че няма време да се самозалъгваме.
отговор Сигнализирай
7
Аззз
преди 6 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
А можем ли да превърнем 2019-та в година без Карадайъ, че е мега дразнещ
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Карадайъ ДОСТ идва мошеници такива за бесилото сте ,народа няма кво да яде
отговор Сигнализирай
5
Турчин
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
ДПС проклятие за турците,умело изпълнява линията на партията майка БКП за изгонване на турците от БГ
отговор Сигнализирай
Новини