IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Станишев: Не може учителските заплати да бъдат увеличени под натиск


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
учил
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
За комунистите, най-големият враг е ИНТЕЛИГЕНЦИЯТА.
отговор Сигнализирай
55
Toni
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ако учителите не са заслужили своите заплати,то питам аз дали депутатите са си заслужили техните?Учителите давали частни уроци,а депутатите БЕЗ ТРУД колко си докарват от рушвети? Какви закони и за кого ги изготвят.Как да вярва сития на гладния?
отговор Сигнализирай
54
Iron Fist
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
"Трябва да бъдем разумни."-А кое е разумното в нашата държава? Все от НАС се очаква да сме разумни, дето плащаме данъците и бачкаме! "Ония" харчат ли разумно?!Най-неприятното за Станишев е: "тъй като в публичния сектор много професии не са добре заплатени, ако бъдат увеличени заплатите на учителите същото биха поискали и лекарите например." Колко от вас, дето плюете по учителите се замисляте, че един учител, колкото и да е лош взема пари колкото един общ работник по строежите, дори и по-малко? Много от учителите ги мързяло. Да бе! Щото всички от останалите професии бачкат на 1000%!И последно: учителите ги мразят само слабите ученици. Както излиза по мненията на много хора в България слабите ученици са били и още са около 90%. Затова, както каза някакъв "като не ви харесват заплатите, ходете в чужбина" Май и той е прав...
отговор Сигнализирай
53
anoymous
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
най-простото решение да не се вдигат ничии заплати.Така няма да има засегнати страни и на кой да се завижда.Ама не. Знае той, примиера, приоритетите в държавата. На шофьорите да се повишат заплатите, а лекарите и учителите още не са заслужили. Върви се скрий Г-не социален примиер !
отговор Сигнализирай
52
top_girl1978
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Стига се е спекулирало с тези частни уроци.Аз съм завършила с пълно отличие и средното и висшето си образование, но 1 лев не съм дала за частни уроци. За родителите напоследък като че ли стана модерно да си водят децата по частни уроци и то не защото децата им не получават достатъчно добра подготовка,а защото ако не дадат някои и друг лев, видители ще ги помислят за бедняци.
отговор Сигнализирай
51
добрева
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Щом е толкова хубаво-моля елате и Вие да си клатите краката в Детската градина!Невъзпитаните и конфликтни родители ;шума от децата;страха за опазването на живота им са много от проблемите с които трябва да се справиш за 300 лева.Знаете ли че вече няма кандидати за работа?Шом няма нужда от нас-да видим къде ще си го оставите да го нахранят и възпитават срещу 30 лева на месец за да отидете спокойни на работа и да си вземете своите 1000 лева месечно възнаграждение!
отговор Сигнализирай
50
abi
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тоя само за шкембето си май може да мисли.Явно не го касаят нито цените,нито кой какво възнаграждение взима.
отговор Сигнализирай
49
Елена
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Абе,хора! Премиерът и министрите не четат форуми. Защо си хабите енергията да казвате неща, които всички знаем? Така само освобождаваме напрежението, но резултат - никакъв! Правителство трябва да се сваля!
отговор Сигнализирай
48
uporit
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Другарю Станишев прав сте, не трябва да се вдгат под натиск. Просто е задължително. Ценично е учител да получава 250лв, при положение че има пенсии от 400лв. Нагъл и ценичен сте към собствения си народ. Бъдете сигурен че той ще оцени безхаберието вил
отговор Сигнализирай
47
Ха ха
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Правилно казва другаря Станишев-никакво увеличение не трябва да се дава!!! Че то и инфлация няма. Скоро и средно образование няма да има... Изобщо- вървим към светло бъдеще и уверено строим капитализЪма. А всеки вишист, който е навит да работи като учител,да бъде освидетелстван (или разстрелян) ;)
отговор Сигнализирай
Новини