IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

БСП с бойкот неясно докога, взимат заплати неясно докога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Т.е. ще бойкотират докато вземат заплати.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Въпросът е не само в ходенето на работа, а и в това каква работа вършат. Като гласуват един текст и след като Бойко се обади гласуват обратно старото положение, каква точно работа са свършили. Въртели са два парламентарни дни на празни обороти и са взели заплати за това.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Докато падне от власт бандитска партия герб!!!!!!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Чудесно е, че журналистите се занимават с въпроса дали депутатите вземат заплати без да са в парламента. Въпросът е, защо не се занимаваха с това, когато ГЕРБ бяха напуснали парламента преди време. Нещо намирисва на двоен стандарт. А още не е късно да се види в архивите какво са вземали герберските депутати когато бяха напуснали парламента и да се изнесе публично.
отговор Сигнализирай
18
Барниръбъла на Право
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Ще правите, което ДПС ви нареди. Вчера Цонев каза, че не приемат поправките. Днес ГЕРБ ги подкрепя и този път не можете да се опрсвдавате с БСП. Просто искате да използвате всички привилегии и да не ходите на работа, но да си получавате заплатите.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Не е ли редно като не ходят на работа да плащат и наем по пазарни цени за жилищата си
отговор Сигнализирай
16
Стамат
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Най-добре е всички депутати да плащат по 2000 лева на месец, че и без това само вредят на народа !!!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
ГЕРБ забравиха ли кога и те не влизаха на заседания! Кога станаха кога забравиха откъде са тръгнали.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Като ги слушам управляващите излиза, че в тая държава само БСП не ходи на работа! Всички се трудят здраво няма на социални без да са положили и един ден трудов стаж.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
След като чух вчера Цвъ да казава, че не било справедливо спрямо останалите българи които ходят на работа реших да гласувам за БСП защото ГЕРБ като толкова държът на справедливоста защо оставят цял етнос да не работи и да ограбва тия които ходят на работа!
отговор Сигнализирай
Новини