IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Имотната проверка на Каракачанов - атака срещу ВМРО?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
КРИЕ И ДРУГО
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
КРИЕ И ДРУГО МАФИОТА ...
отговор Сигнализирай
32
лайното му смърди
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Вижте му шкембето и шията и тогава си направете изводите от какво точно са.Всичко до един са в кюпа и не знам защо всеки сега се прави на изненадан,че видите ли има злоупотреби с власт.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Много крадлив тоя патриот бе. Терасите му били общо 5, а 3 от тях остъклени. Пак езаконно.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
КАРАКАЧАНОВ ИМА МНОГО ПРЕСТЪПЛЕНИЯ,ЗА КОИТО ЩЕ ОТГОВАРЯ!
отговор Сигнализирай
29
по Kg-те шги познаем
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Шамандур Ага първо да докаже на какви хранителни цени лепи тая мазна мазилка по скелета си. Да не се окаже че се шири в чиниите с 2 кила ме'со на ядене по 3 пъти на ден.Та се питам кат натрупа иедене къ га спущтъ по вертикалната шахтъ майнъ, та до сега не се е разпрел овошно клонче за ашладисване.Ако му ашладисът един морков на разцеп да ли шъс по Гензъ
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
шкембе войвода и той облажил от кацата с меда. иначе патреот го раздава. по терасите ще ги познаете! съд и затвор за шкембе войводата!
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Русата Златка честно е заработила парите си.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Аз друго не разбирам.Как може някой да се нарича български патриот и да гласува за бившата македонистка терористична организация ВМРО която виждаше смисъла на живота си в това да отцепи Пирин от България а сега се преформатира в някакви полунацисти дето и само ке знаят какви са и са готови и с ДПС да са в коалиция само да не са извън парламента.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Не не е атака а закъсняла справедливост.Шкембелията реши че е богоизбран но сега ще бъде само ***.бан
отговор Сигнализирай
24
Тия са воеводи,
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Най- вече на себе си. Яденето и пиенето не са като да поемаш отговорности. Янкеседжиите са тези, дето минат, трева бе никне! Долу псевдо воеводите! Доказахте, че сте такива!
отговор Сигнализирай
Новини