IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Фалити, опашки, празни щандове - това е минало!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

160
F5
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Освен истинската светлина и истинският звук лекува,но то истински звук почти НЯМА! Сигурно разполагате с чаши или буркани от качествено стъкло или друга качествена материя, я дрънчете, ти да видиш дали не лекува. И истинската топлина не пари.
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Като изключим София,навсякъде е мизерия,пенсионерите са най онеправдани с 200 лева как се оцелява,а те са милиони!
отговор Сигнализирай
158
Кой
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Хора,нали знаете как постъпиха в Румъния с Чеушеску убиха го. Тук Бай Тошо не го убиха ,защото го пазеха.Кой го пазеше и защо вече всички знаем и му сърбаме попарата на него и на прехода .Няма бивши комунисти.
отговор Сигнализирай
157
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Андрешко си иска комунизма - от всеки му според възможностите, на всеки му, според какво онмъкне !
отговор Сигнализирай
156
Долен лъжец
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 5
Тиквоо държавата ни се рапада. Българите са на първо място по смъртност в целия свят, най - нещастната и бедна държава в ЕС. Преди да дойде тиквата бяхме икономически наравно с Румъния и като дойде изостанахме. В България не се развива култура, наука и технологии и изследователска дейност, индустрия, вече и земеделието запада, икономиката като цяло е много зле. Няма работна сила, защото хората с умения емигрират. Здравеопазването е много зле, както и образованието. А най - смешното е, че това дори не е демокрация. България е много ниско по свобода на словото и на много високо място по корупция
отговор Сигнализирай
155
Sichtpunkt
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Най-важното днес е, че резултатите се постигат с работа и зависят от всеки един от нас, казва още той.Който си мисли, че без труд ще е добре, лъжи се!
отговор Сигнализирай
154
Интересноо
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
1989г. - 125 000 родени деца2018г. - 55 000 родени децаГрад Трън 2017г.Родени деца- 23Българчета -1Ромчета - 22
отговор Сигнализирай
153
Сата Н
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Глупости, Китай нито е първа икономика, нито е постигнал всичко със социализъм. В Китай има феодализъм. Китай има 6-700 млн роби на разположение.
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
А бъдещето е обезлюдени села пълни с ромеи и 3 милиона българи слугуващи на чужди икономики
отговор Сигнализирай
151
Бау
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Вярно си е. Има още пенсии, които с любов си спомнят как всички са били еднакво бедни и е нямало нужда да се напрягаш ... Сега времената са други, независимо кой е на власт. Или се напрягаш и си амбициозен или си беден.
отговор Сигнализирай
Новини