IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Само 59 искания за помощ от държавата по схемата 60/40


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
ББ
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Това няма да ги спре да ошушкат 10милярда лв.заем.
отговор Сигнализирай
19
ха
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Вчера тази си призна, че по този начин само ще им отпуснат пари от ЕС. Така, че работата е да вземат те парите.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Това е очаквано. За да получиш помощ 60/40 трябва да не дължиш нищо към държавата към момента на кандидатстването, т.е. да си платил всички данъци, осигуровки и т.н. Тогава може да получиш 40% от заплатата... Същевременно трябва да платиш 40% от заплатата + 40% данъци и осигуровки на държавата. И, ако продукта или услугата, която произвеждаш не се търси и не се купува поради свитото потребление оставаш без приходи, само с разходи за ток, консумативи, данъци, заплата, осигуровки.... Няма как.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
То нямало кандидати защото безмесметите не знаела как да оформят документите или няма ли електронен подпис!!!смях
отговор Сигнализирай
16
1234
преди 4 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Видими резултати!!! Всеки коментар е излишен. ББ си няма идея какво да прави! Ситуацията не е като да ти дават фондове и инструкции от козяк!!! Сега ще лъсне пълния му капацитет
отговор Сигнализирай
15
кара.канчева
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Едва ли ще посмеят да ги публикуват , хората ще си искат парите !
отговор Сигнализирай
14
Зозо
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До кара.канчеваМай казаха, че ще ги има на сайта на Агенция по заетостта. :))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
13
кара.канчева
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Моля , можещите да намерите и публикувате списък на фирмите """ ПО МЯРКА """ !!!!Ще бъде любопитно , ЗА КОГО Е ИЗМИСЛЕНА ????Много милиони са !!!!
отговор Сигнализирай
12
Зозо
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Хахахахааа 110000 са се върнали от чужбина. Познайте в бюрото по труда какво чудо ще е. И тези са се осигурявали в Германия и ще получават по 1500 лв. на месец. За това ще теглят нов дълг : ))))))))))))))))))))))))) Тукашните се осигуряват на минималната и ще получават по 300 лв.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
*** каква е логиката той и без това е затворен праща ги на борсата за какво да се занимава с тия схеми като го пуснат пак при него ще идат къде другаде
отговор Сигнализирай
Новини