IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев: Няма адекватни социални и икономически мерки, а обезверяване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

120
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 11
Радев, марш в казармата да си дослужиш !
отговор Сигнализирай
119
ами
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
До ХА-ХА-ХА !!!Що не се заразиш нарочно тогава ? Минава всикчо , после ше си одиш с овците както преди. Само да не попаднещ в единия процент ?
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
До Ха-ха - ха. ***.пак, годжи не е казал, че при други данни смъртността няма да е друга. А ти как я изчисли, той, за разлика от теб, не работи с евентуални данни.
отговор Сигнализирай
117
MKII
преди 4 години
Харесвам 31 Не харесвам 10
Така и не се разбра тоя таласъм, какво точно предлага. Явно целта не е да предложи нещо, а само да мрънка, да дразни и да нагнетява напрежението.
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 22
оставете хората без пари за храна и ще има озверяване
отговор Сигнализирай
115
Българин
преди 4 години
Харесвам 35 Не харесвам 7
От елементарен и злобен стана и досаден! Моля, защо го показвате?
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 4
К. Нинова ще бере гочиви плодове на изборите заради избранника си Радев.
отговор Сигнализирай
113
Реалист
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
До 102, 110 и други подобни. Изключително елементарен коментар на червен галошш, който няма аргументи за друго.
отговор Сигнализирай
112
ХА-ХА-ХА !!!
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 30
Не харесвам Радев, защото е прекалено мек.При тази ставаща все по-очевидна манипулация, която върши Щаба и властта, президентът Радев трябва да е много по-остър и безкомпромисен с измамниците.Факт е, че коронавирус НЕ е толкова опасен вирус и това все повече се потвърждава от случващото се в Европа и по света.Ген. Годжи откровено лъже, че смъртността у нас била 4.9% като я пресмята само върху откритите 695 случая.Всъщност заболелети в България са с хиляди. Значи смъртността е под 1% реално.
отговор Сигнализирай
111
Боци
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
До 110 чак пък трън , по-скоро *** за зеле. И ти и всички останали много бъркат като рисуват черно и бяло. Това,че тоя е карикатура не означава ,че Боци е демократ- немафиот. И докато двата "лагера" тук се джавкам и тея и онея ще продължават да *** на нбашите и на децата ни глави...капиш. Тоя *** между нас тук е музика за "техните" уши....вдявайте най-накрая де***ба
отговор Сигнализирай
Новини