IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Предсрочни избори? Може, но само ако Борисов поиска нов мандат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

167
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 9
"Само България от всички европейски държави все още отчита увеличение на случаите на заразени с коронавирус"УЖАСТ!! Пак се изложихме пред чужденците, а какви кански усилия положи Борисов да се харесаме в Европата, че ги разбира нещата и управлява добре държавата.Не случи Борисов на народ - баси народа - ни се разболява, ни умира, че и въпроси му задава. НА НЕГО! На него въпроси му задава народа, демек сметка му търси. Какво безочие. Та не случи на народ Борисов. Чака го дървото
отговор Сигнализирай
166
Ха-ха
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Най-накрая и Кънчовците признаха, че един е ББ ... (Пък може да са им спрели кинтите от Позитано 20 и да търсят друга хранилка) . Но този път са прави. Боко е обречен да управлява, докато не му омръзне или не се появи някаква опозиция
отговор Сигнализирай
165
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 10
Може ли от устата на министер-председателя да излизат думи като "***", "***" и само това ли. Не е ли обидно за тези, които са го избрали.
отговор Сигнализирай
164
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 29 Не харесвам 10
В нормална европейска държава този *** на снимката щеше да си е подал оставката след подобно изказване.
отговор Сигнализирай
163
seira
преди 4 години
Харесвам 33 Не харесвам 12
УПРАВЛЕНИЕТО НА ГЕРБ = ЗАПЛАХА ЗА НАЦИОНАЛНАТА СИГУРНОСТ!!!НАРОДЕ!!!!!
отговор Сигнализирай
162
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 28 Не харесвам 8
След просташката си изява пред медиите, Бай *** за пореден път затвърди прякора си.
отговор Сигнализирай
161
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 27 Не харесвам 10
Борисов не е проблем, проблем са 2-та млн. тапунгери които ни го натресоха на главите
отговор Сигнализирай
160
Бойкоеб
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 9
Борисов 2 месеца проповядваше: Стей омм, Стей омм;)))... И какви са хората, които постоянно си стоят вкъщи по цели дни, не излизат навън и стават по обед? Ами, *** и безделници, разбира се!;)))
отговор Сигнализирай
159
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 12
преди гласувах за герб, сега ме е срам, че съм го правил... едва ли съм само аз
отговор Сигнализирай
158
.
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
"Всеки народ си ЗАСЛУЖАВА управлението!!!""Да проявавяш разум сред глупци е БЕЗУМИЕ!!!""Когато всичко е изгубено, остава бъдещето!!!"Овчедушието, робското мислене и 80-те % са непреодолима бариера!
отговор Сигнализирай
Новини