IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цветанов се заяви, прави партия за изборите през 2021 г.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

234
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
246Владо Въргала, легия за мафия. и други подобни много го харесват.
отговор Сигнализирай
233
...
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като знаем тънките историйки със СРС-тата на цвъки, нормално е той да стои зад всичко това което излезе за боцко през последните седмици. Колко му е, той има кеш - плаща на некоя девойка от адам и евa да отиде при баце, дава й 4-5000 кинта и казва - Ама искам снимки. И оная снимала, та се уляла. Взела си кеша, цвъки взел снимките и... "Аз напускам партията, ще си правя моя". И понеже уж лидер на партията, пък остана на заден план, си каза "Аз тоя ша го опрая. Аз ще съм 1. И подреди тиквата.
отговор Сигнализирай
232
12_5
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Цеетанов заедно с Борисов и Плевнелиев е топ тройката с най мразените политици ( уф..ама такива ги броят ) в страната... Е Пеевски не им отстъпва но той не се набива - набутва сам в пространството !! Та тая тройка ( четворка)..е всичко което не трябва да правиш в политиката !! Но аморфният бг народ , не магаре....а и тутанкамон може да " избере". Друг е въпроса че тия никой не ги избира- те броят бюлетините
отговор Сигнализирай
231
123
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Изключително противен милицЮнер...
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
Според мен има само една партия и това е Възраждане.Прочетете им програмата - щом пишете тук значи имате интернет!За всички манипулации срещу тях има документи които показват фактите и ако човек може да брои до две може сам да си направи извод кое е вярно!Със сигурност не са може би най-добрите, но единствените за България в актуалния момент!
отговор Сигнализирай
229
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Какво да кажа, такова неща каквито в България стават, никъде не е виждан, но винаги може да се открие нещо положително в изнесените сценични програми на политиците. Зрелищата на Цветанов нямат край.
отговор Сигнализирай
228
Cvetanov
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Elate vsichki moi symischlenici s po 7 apartamenta da gi utroim.
отговор Сигнализирай
227
Иван Нешев
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ако е вярно, че всеки член на партията трябва да има поне 5 апартамента ЦвЦв ще си остане сам и единствен член. По-добре да направи агенция за недвижими имоти.
отговор Сигнализирай
226
проф. Христов
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Цветанов може да разчита на 80% от електората. Ти се не бой.
отговор Сигнализирай
225
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ако Цветанов заяви твърдо намерение да защити гражданите включително от епидемията, ще го подкрепя! борисов се прояви като страхливец и предаде народа време е да се маха!
отговор Сигнализирай
Новини