IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

След като му бе поискана: Шефът на НСО подаде оставката си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

67
Президенстка
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
република!? С настоящия??? Айййде няма нужда!
отговор Сигнализирай
66
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
сега и него ще го нагласят я консул някъде, като Пацо Терасата, я на някой друга сгодна службица. А наказателна отговорност?!? Кога ще бъде потърсена наказателна отговорност на крадците на милиони и милиарди?!? Оставка на Лойко ВЕДНАГА, разпускане на гнилото НС и обявяване на президентска република, също като Турция, Русия, САЩ и много други държави!!!
отговор Сигнализирай
65
Къде е
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
черния дроб на рубладжията?Като му вкараш ERM 2 вдясно.
отговор Сигнализирай
64
izh
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ха сега да видим като какъв ще го пенсионират. Като Генерал? - генералска пенсия + 20 генералски заплати +някакви бонуси. Още първия месец ще струва на бюджета 200 СРЕДНИ пенсии за страната. Няма да ходи да лае заедно с Курнелийка ли? Иначе е НИКОЙ. Без професия и трудови навици , най много наемен охранител - якичък ми се вижда
отговор Сигнализирай
63
123
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
До ЗащоПодава оставка, защото няма топки да каже какво и защо става!
отговор Сигнализирай
62
Щерю
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Когато атовете се хапят и ритат - хвърчат магаретата...
отговор Сигнализирай
61
123
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Чао, другарю!
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
"" В НСО хора с имунитет няма ... ""............В НСО хора с имунитет няма, ама се свиваш като ***** в *** ... чакаш някой да поеме отговорност вместо теб.
отговор Сигнализирай
59
...
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
А Борисов кога ще я подава
отговор Сигнализирай
58
Защо
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Защо генералът е подал оставка? Та той е изпълнявал заповеди на друг/други, много над него.Кой е наредил охраната на този/тези, за сметка на българския данъкоплатец? И защо?А нещото, което захвърли българския национален флаг, да бъде съден от военен съд!Навремето войниците са треперели, умирали, но българското знаме е било опазено. Какво се случва сега?
отговор Сигнализирай
Новини