IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев убеден: Радев се бори за власт, ще го видим с политически проект


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
точно
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 18
Божков определи Радев като ФИГУРАНТ, когото лесно манипулира и управлява.Освен като фигурант, Радев се прояви като МУТРА с вдигнат юмрук към народа.Явно протестиращите се готови Радев да ги управлява с юмрук, както един източен диктатор.
отговор Сигнализирай
101
Ред хаус
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Този беше най корумпирания мишок който някога съм виждал, позорен президент как може да дава коментари, защо не се скрие при другите отминали корумпирани мишоци, Станишев, Царя, Велчев, Костов и мога така до утре да изреждам.
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
До Гюро КюмюроВаше момче е. Няма спор. И на боЯ го докарва.
отговор Сигнализирай
99
ПроСоТо
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Другари цоциалисти!Стартира всенародна дарителска кампания за закупуване на "виагра" за През-ден-та Румен Шведски!!!Шофьора на самолет има проблем с вдигането на самолета и генерал Деси е започнала да нервничи!За успокоение на цоциалистите, медикаментът ще бъде закупен от Русия!!!
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Много се радваме, че Президентът на РБ генерал Радев се бори за власт и, че ще го видим с политически проект. Мижитурките да не се обаждат от коневръза.
отговор Сигнализирай
97
Гюро Кюмюро
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Бат Бойко си е нашто момче, само дето се поизхаби - требе да си оди и ГЕРБ и целата друга "опозиционна" пасмина да ги...
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Роска стига си коментирал теми, които не разбираш. Мини по същество и ни кажи прогнозата за времето утре
отговор Сигнализирай
95
Протеста
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
е само прах в очите, една тиня, която да отвлича вниманието и заангажира политиците с разсъждения кой какво иска. Президента е също пионка в една много по голяма игра, свързана с диверсии , фалшиви новини, хибридни атаки всички те застрашаващи живота, здравето и благополучието на обикновените хора. Целта е държавата да бъде срината и пътят и към ЕС да бъде саботиран. Правителството трябва много по сериозно да заангажира ДАНС и да провери добре за къртици там на всички опасни обекти.
отговор Сигнализирай
94
Един българин
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Това недоразумение защо пак изпълзя? Тоя път дори не прогнозира,а бил убеден. Президент няма пак да го изберем.
отговор Сигнализирай
93
Кой е този?
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Само аз ли недоумявам защо пешки като този г-н. Плевнелиев си позволяват да коментират каквото и да било. Видяхме го и него като президент или по-точно НЕ го видяхме. Толкова безразличен, без мнение и позиция президент... не сме имали втори - дано и нямаме!
отговор Сигнализирай
Новини