IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Оставка? Гладни хора щели да излязат на улицата при служебен кабинет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

202
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Протестите ще продължат до март месец...След това през април започват отново.Вашата теза е че щом не са нашите на власт, всичко е фалшифицирано. Е точно тая опорна точка е бита още в зародиша си!
отговор Сигнализирай
201
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До МишоКаква квалификация имаш, за да знаем накъде да те насочим?
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До До 221бе хората в София се мръщят на 1500 лева стартова заплата, склададжиите и миячките на *** по моловете взимат по 1200-1300 чисто, ти за какви глупости говориш.
отговор Сигнализирай
199
Мишо
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До МяуТова каквото пишеш си е чиста глупост!Сравни цените на тока, водата и хранителните стоки, а също така и цените на услугите, примерно телефон. Дали цените 2020 са равни на цените от 2010? Всъщност 1700 лева заплата не знам къде дават но ми кажи да отивам да си подавам кандидатурата, че и средна била значи е и възможно и повече да получавам.1700 лева е заплатата на хората в страната за два месеца, говоря за волнонаемните, а не за чиновници и депутати.
отговор Сигнализирай
198
До 221
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
До МяуТази средна заплата от 1700 май я сънуваш? Поне 70% от работещите получават от 600 до 1000 лв. Останалото е администрация, на която Бойко плаща, за да слушка. Нещо ти се бъркат сметките. Само хвалби...
отговор Сигнализирай
197
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
По време на Жан Виденов протестираха гладни и жадни, а сега протестират дебели, с маркови дрешки и бира от 4 лв. в ръка. Време за моренце!
отговор Сигнализирай
196
Sichtpunkt
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Този дебат е вечен-между доброто и злото и никога няма да има край. Важно е да разберем на чия страна заставаме и да си дадем ясна сметка за последствията.
отговор Сигнализирай
195
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
До Анонимен 236Сачева, Каракачанов, Борисов, Пеевски колко килограма са?
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
"България на дъното" викат само от ГЕРБ, с действията си!!!
отговор Сигнализирай
193
Ти си лyдa-пoлyдялa!
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Не виждаш ли ***, мутpeco, че с това комунистическо вкопчване във властта, трупате такава oмpaза, че после рискувате да ви линчyвaт, защото наистина ще счупите държавата! Спрете да мачкате и да унижавате хората, гaдoвe такива! KPAДЦИ!!!
отговор Сигнализирай
Новини