IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Плевнелиев: Президентът не може да иска оставката на премиера и на НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

113
До 135
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
agentibg/index.php/bg/2014-02-18-16-00-28/177-2014-12-12-13-49-48Да не търсиш
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
136То беше преди, днес Радев няма да получи и една стотна от тези гласове.
отговор Сигнализирай
111
....................
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Скрий се бе,гол ***! И преди теб имаше Президенти,само ти се намери на всяко гърне ме.удия да ръсиш!!!
отговор Сигнализирай
110
До 135
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Взето е.Това е отвореното досие на Каракачанов
отговор Сигнализирай
109
Герб Гордост
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
2 063 032 души са подкрепили ген. Румен Радев, а за Цецка Цачева са гласували 1 256 480 души.Включваме манимулациите на корифея Цецо
отговор Сигнализирай
108
Герб Гордост
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Каракачанов заяви, че е съгласен с направеното предложение и подчерта, че съобразно силите и възможностите си ще оказва съдействие на органите на ДС и занапред", е отбелязано в строго секретния рапорт за вербуването му. По преценка на началника на отделение 03 на отдел 03 на Шесто управление на ДС, присъстващ на вербовката, от Каракачанов не е взета декларация.
отговор Сигнализирай
107
Герб Гордост
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Три месеца след първоначалния оперативен контакт Красимир Каракачанов е вербуван за агент под псевдоним ИВАН" от оперативен работник от отдел 03 Борба с подривната дейност на противника по направление религия, ционизъм, белоемиграция и техните задгранични центрове" на Шесто управление на ДС. При вербовката присъства и началника на отделение 03 на отдела. Вербуването се извършва в хотел Родина" в столицата.
отговор Сигнализирай
106
Герб
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Донесенията на к. аг. ДОНЧО" са запазени в досието на Каракачанов. Те се отнасят до хора, свързани с (КПК) Гоце Делчев" или югославски граждани, както и за организационното състояние и дейността на клуба.Вербуван по линия на промакедонски национализъм"
отговор Сигнализирай
105
Герб
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Оперативен контакт с него е установен на 5 февруари 1989 г. В този период Шесто управление на ДС го води като кандидат агент под псевдоним ДОНЧО". С него са проведени пет срещи и това си качество Каракачанов предава в писмена форма четири сведения, които ДС определя като представляващи оперативен интерес".
отговор Сигнализирай
104
Герб
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Подготовка:Подготвя и предава на Шесто управление на ДС собственоръчно написани донесения още докато е проучван в качеството си на кандидат агент под псевдонима ДОНЧО. Спазване на конспирацията и определяне на начин за бърза връзка.Дата на обявяване на принадлежност:31 май 2006 г. с изявление на министъра на вътрешните работи Румен Петков в отговор на запитване на журналиста Николай Бареков; официално 4 септември 2007 г. с решение 14 на Комисията по досиетата при проверката на народните представители.Документи за принадлежност:Собственоръчно написани агентурни сведения; документ
отговор Сигнализирай
Новини