IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Доц. Мангъров: Тази неясната сила кара цели държави да се самоубиват икономически


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Маг Минчо
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 17
Сравнете доцента с хора,които много повече вършат работа около пандемията! Този индивид получи прекалено много телевизионно време за собствена реклама,налага инатливо своите идеи от екрана,държи упорито на своето мнение като единствено меродавно!Отдавам всичко ставащо, като изчерпване на медиите откъм атрактивност,но ако вече доскучаващия ни Мангъров е избора, по-добре да гледаме изявленията на Президента.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Още един спасител на народа!
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
И ти ли бе приятел??? В България всеки прави това което не му е работа! Малко ли ти е че скубеш пациентите си! Остави хляб за политиците!
отговор Сигнализирай
82
БТА
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Относно Танзания - от Април НЕ СА ОТЧИТАНИ НИТО ЗАРАЗЕНИ, НИТО ПОЧИНАЛИ. И НЕ ЧЕ НЯМА ТАКИВА.
отговор Сигнализирай
81
Ники
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Тази сила се нарича ЕГОЛОГИЧНО ЗАМЪРСЯВАНЕ ,което причинява състоянието Синдром на Емоционалния Срив
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
Интересно къде отиде грипа тая година? Май за пръв път от 50 години няма грип. Подозирам, че накра ще се окаже, че лани от грип са починали повече отколкото тоя година от ковид.
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До Христо Христов"ПП. Не мио се мисли, колко по-зле би било положението, ако вирусът беше тръгнал от германия с неадекватните пенкилери от роберт кох, белгия с неадекватните здравни министри или холандия с всички тези неща накуп."Ти ако можеше да мислиш, щеше да осъзнаеш, че щеше да е същото каквото е сега, но ти не можеш.
отговор Сигнализирай
78
Медик
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 19
Тоя БКП цар вул е доцент,колкото аз съм санитарка!!Записа се в АБВ за да им благодари,че навремето са го допуснали да следва с РАБФАК,а и за подарената си титла,която не заслужава от никаква гледна точка!!Пелтечи,ъка и мъка като недоразвит първокласник,а се има за голямата работа!!Същия е като тая па плач дето мяташе яйца и домати и се петлееше в краката на софиянци да не могат да отидат на работа и да не могат да си приберат децата!!Съботьор като Грипена,Маютката,пикаещия в шадравана,триото!
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Силата е много ясна, Мангъров. Поразрови се малко и ще ти се изясни картинката. Половината свят вече разбра.
отговор Сигнализирай
76
Хаха
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 19
Целият свят побъркан, само Мангъров нормален.
отговор Сигнализирай
Новини