IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дончев: Кабинетът на ГЕРБ е готов, но няма да получи подкрепа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

256
До 263
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тулупов,избираме ги да ръководят държавата,а не да крадат.Затова ги и сваляме.
отговор Сигнализирай
255
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Кабинет на ГЕРБ повече не може и няма да има,ами по бързо да минава процедурата с мандатите и да се насрочват новите избори,след които ИТН и ДБ имат достатъчно мнозинство да поемат управлението на България!
отговор Сигнализирай
254
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 9
На дезертирал генерал,трябва да му се свалят пагоните и да се разжалва.А когато е и мутра генерал,да се вкара в затвора.
отговор Сигнализирай
253
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
И защо не?След като Борисов 12 години се гаври с българския народ,време е и с него да се погаврят.Шмиргелов, срам ме от екземпляри като теб, срам. Нямаш доказателства, но търсиш да задоволиш дoлнитe cи страсти. Ние за работа ли ги избираме или да се доказват кой е по - голям?Въшката като се на яде излизала на якичката.
отговор Сигнализирай
252
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Не съм очаквал нашенецЪт в странство да е толкова деградирал. Да сложи на първо място Имало такъв народ...
отговор Сигнализирай
251
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Къде се скри дезертиралия джипкаджия? Има ли вече награда за залавянето му?
отговор Сигнализирай
250
Вожда
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Който бяга, зло не мисли.Ъ-ъ-ъ, май ге беше така...
отговор Сигнализирай
249
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 7
Ще стигне ли Тиквето до затвора или направо ще го .......?
отговор Сигнализирай
248
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Дончев, има много хора сред управляващите и бизнесменитр, които не признават законност и ред, ползват привилегии и пречат на нормалните хора, които работят и без да ви смущава да ги правите бедни и социално слаби. За това ще ви се потърси наказателна отговорност. В една малка България скритото ще стане открито как и от къде има новозабогатели след 89г.Това много лесно може да се провери и следствието ще реагира много бързо, правораздавателната система ще е бърза и ефективна.
отговор Сигнализирай
247
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Дезертьори, крадци и калинки ...никой не подкрепя.
отговор Сигнализирай
Новини