IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев връчва на ГЕРБ мандат за съставяне на правителство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Основата на новото правителство трябва да е демутризацията на България. Без демутризация, останалите необходими за България промени, няма как да станат.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
Разделителната линия в парламента засега е мутри и антимутри. Мутрите с 75 депутати не могат да направят правителство, но може да си купят депутати от други партии или направо целите партии - това вече сме го виждали. Много милиарди откраднаха мутрите и могат да си го позволят, за да откраднат още милиарди.
отговор Сигнализирай
34
Реалист
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Имаме една мътренска партия и пет антимутренски партии. От друга страна се говори за партии на статуквото и нови партии, но кои са реално те? За ГЕРБ, БСП и ДПС няма спор, че са партии на статуквото, но и Демократична България е такава, защото в основата на тази коалиция от три партии е ДСБ на Иван Костов, което е статукво много преди ГЕРБ, както и Христо Иванов - бивш министър на Борисов. При "Изправи се. Мутри вън!", Мая Манолова и Татяна Дончева също са от статуквото.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 11
От този президент не щем нищо!
отговор Сигнализирай
32
Театър Сълза и Смях
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
До тук добре, но Оперираният не е кадърен да състави правителство!
отговор Сигнализирай
31
О, божке
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Да го връщат веднага и президента да привика лилипута-гърбушко от има такива идЕоти. Оттам ще се молим господар съм и съм *** да си включи фейсбука и да осведоми народонаселението за тежката си дума. Боже, докъде се докарахме. По-дълбока дъно няма, със сигурност.
отговор Сигнализирай
30
До 25
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ще ми насолиш камбаните !
отговор Сигнализирай
29
Абе,
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
До Анонимен 31Ти гледай, дали оня дълъг сухар ще отиде да получи мандата, или ще прати лилипута!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 13
Тиквата щял да излиза по майчинство, никой да не го бара две години.
отговор Сигнализирай
27
До 31
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 9
Дай кажи за изненадващото заразяване на татуирания. Ще се покаже ли вече. За Баце се показаха лекари и дадоха информация, а за Славчо нищо. Жив ли е умрял ли е.И чакате тоя да управлява държава.Заслужихте си ИТН (Излъгах Този Народ)
отговор Сигнализирай
Новини