IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Направихме много и важни неща и заради това ни мразят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

105
Махай се Борисов!!!
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Илчовски сподели,че вместо тия милиони левове да ги разпредели между двеста човека,които му работят усърдно,той ги дава само на теб Борисов,за какво увеличение говориш? Или увеличението е за чекмеджето ти плъх такъв! Нали с изключение на София в останалите градове заплатата е 700-1000 лв,за да има за теб тъфанар!!! Затвор за теб ***,дано президента Радев довърши докрай започнатото дело,ако трябва със сила,но ще го подкрепим!!!
отговор Сигнализирай
104
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 19
прав е Бойко- в тая държава има само омраза.Чака ни военен преврат от зеления чорап Радев
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Време е на новите да крадат
отговор Сигнализирай
102
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 14
Илчовски в сряда говори едно в петък отрича, това е баш кошаревски свидетел, измамник. Мая си прави предизборна пропаганда а маайте муи, тя пак ще си напълних джобчетата.
отговор Сигнализирай
101
Абе...
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Като им гледах сектантската сбирка и гласуването, все едно си в ПхенянЕдин оял се безгрешник и 100% гласуващи ЗА зомбита.Всеки се нада да не го разследват или включат в листите..Никой не се бе обременил интелектуалноНевежият за пореден път доказа своята несъстоятелност...Пълен тикварник
отговор Сигнализирай
100
Frog
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Сега трябва да му се проверят доходите,банкови сметки,офшорки,любовници,роднини...всичко до стотинка.Пълна ревизия на парите и имотите му!
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Когато човек се чувства добре благодарение на някого, едва ли го мрази. Мрази се този от когото се чувства несправедливо тормозен и пренебрегван и със съсипан живот заради действията му..
отговор Сигнализирай
98
до протестърите
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
СЛЕД НОВАТА 2022 ГОДИНА ОТНОВО ОЧАКВАМ ДА БЪДЕТЕ НА ПЛОЩАДИТЕ И НА КРЪСТОВИЩАТА, главно за да просите, сега няма да има парични бонуси
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Какво разправяше в началото а Баце?''Е тука една стена има да се боядиса и влизаме в Шенген''Още влизаме!Егати стената!
отговор Сигнализирай
96
Лято 2021
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Конграса на Партията тече, комсомолчетата се активираха и обвиняват другите за собствените си свещенодействия ... но по големият проблем е че си вярвате ... като си вярваха и други преди 12 години
отговор Сигнализирай
Новини