IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Въвеждаме еврото от 2024 г. и без преходен период


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Диана
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
До A3 Що си толкова наивен, бе? А къде ще отидат ражзходите за промените, за разни нови такси и данъци и какво ли не още?! Цените ще скочат два пъти по две за стоките, а за заплатите ще ги орежат с разни извинения - да не банкрутират, например! Сърбали сме я вече тази попара!
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
който има акъл, него криза не го гони и изкарва евра каквито взимат и в другите държави
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
Твърдо НЕ, видях какво се случи в другите държави, след като приеха еврото!
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Да започваме подписка за референдум. Всеки трябва да си каже думата.
отговор Сигнализирай
41
Български гражданин
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Такива сложни, специфични въпроси, свързани с икономиката на страната не се решават на референдум, а от експерти и легитимно избрано правителство, което да носи отговорност за изпълнението му!
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Първо ни "спасяваха", сега искат да ни правят богати. Верваме, верваме.
отговор Сигнализирай
39
Истукан
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Голяма грешка беше, че набутаха България в ЕС, без да има референдум. За минаване към евро задължително референдум или съд. Имат право българите да искат да си запазят лева и да атакуват решенията на управниците в съда.
отговор Сигнализирай
38
до 37
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
"светът става все по-глобален"Колега, ти май живееш в друг свят. Света от години насам става само по затворен. От десетилетия се наблюдава все по остро разделение на два лагера - Запад и Изток. Или си с нас или си против нас. Да не говорим за преименуваното грипче, което застопори всички за две години и цирка ще продължава и за напред. Глобализацията приключи, а пък каква финансова криза идва следващите години.... 2008 и голямата депресия 30-те ще са като приказка.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
До Диана не, това ще върне бегълците. Ще работят за подобни пари в България. макар и малко по-малко, няма да се налага да плащат транспорт, квартири и други разходи в чужбина. А в много случаи работодателят ще бъде същия.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Видяла жабата, че подковават коня....
отговор Сигнализирай
Новини