IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Ако управлявах, Кацаров отдавна щеше да е махнат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

443
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Бойко си го знаем. Той си живее в негов свят, че без него света е свършен.Има нужда от власт. Той вече е минало. Проблема е, че в момента това, което се случва в Пирогов се е наслагало в годините по всички болници. Никой, който е минал през тази власт не е мислил как да се оправят нещата и да не се измислят фалшиви диагнози. Странното е, че в момента се появяват същите тези по разни медии и дават акъл. Но защо чак сега? Защото навремето и те са си оправяли само своя живот благодарение на поста.
отговор Сигнализирай
442
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Отрежете частните болници от здравната каса, да се оправят сами,а да не точат касата,като искат да са частни,а не да продават дори лекарствата на десеторна цена с цел печалба,но и ощетяване на касата, поставете и добри редовни(твърди) заплати на лекари ,сестри,санитарки, а не един герберски лекар да взима 200 000 лева заплата или 50 000, а хиляди лекари да варират малко над 1000 лева заплата!
отговор Сигнализирай
441
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Кога някой ще започне да пуска сигнали и информация до Европа за политическите репресии в България? Борисов може да го обвиняват в какво ли не, но той никога не е правил чистки и не е говорил за изчегъртеане. Сега в България всеки ден се говори за заличаване на партия, зад която стоят огромно количество хора.
отговор Сигнализирай
440
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До УжасПред български съд, запис от камера или подслушвателно устройство не важи като доказателство :)) Опекли са си работата мутрите-политици :) Такъв е закона, остават връзките ако ги имаш разбира се :))
отговор Сигнализирай
439
Браво,
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Следвайте заръката, след всеки нормален пост, да зацапате поне с десет! Напред!
отговор Сигнализирай
438
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До 482Вярвай си герберунгел.По неук и мафиотизиран мин председател сме нямали до сега.
отговор Сигнализирай
437
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Буци шкафчетата Буци , къде скри парите , парите и златото къде ги скри Буци
отговор Сигнализирай
436
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
И ЗАПОМНЕТЕ!НИКОГА ПОВЕЧЕ БОРИСОВ!!!!!ТОЗИ ЧОВЕК ЗАКОПА БЪЛГАРИЯ!!!СЕГАШНОТО ПОЛОЖЕНИЕ Е НЕГОВО ДЕЛО!!!
отговор Сигнализирай
435
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Знаем, знаем..ако беше ти..всичко щеше да е по старо му.Всеки знае, че здравната ни система е продънена и болниците точат касата...но ти щеше да излезеш и да кажеш, че всичко е наред...и е по мед и масло.
отговор Сигнализирай
434
БАНко
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
ТОЗИ КАЦАРОВ НЕ ИСКА В ЖИПКА , СЕЛЯНИНО ОТ БАНКЯ !!! ДАЖЕ НЕ Е ПОЛИТИЧЕСКИ НАЗНАЧЕН КАКТО БАЛТИЕВ !!!
отговор Сигнализирай
Новини