IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петър Илиев ли ще е кандидатът на ИТН за премиер?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

202
Асан
преди 3 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Да слагат Христо Стоичков хем опитен, хем популярен хем доктор хонорис кауза :)))
отговор Сигнализирай
201
999
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Адвокат ...на давола или на славуцата...все едно!
отговор Сигнализирай
200
Дико Сашев
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Страхотно звучи. Добрите юристи в България са открития на телевизионно шоу :) По-добра гаранция за висок професионализъм едва може да има.
отговор Сигнализирай
199
?!?
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
Едно лице, едно предложение и толкова много хейтърска енергия на вятъра! Пазете се бе хора чакайте официалната номинация и тогава критикувайте
отговор Сигнализирай
198
О хо хо
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Адвокат........НА КОГО?????КАТО ХАДЖИГЕНОВ ЛИ??? ВПРОЧЕМ, ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРО - БАРБАДОСКАТА ДРУЖБА!! СКОРО БГ= ЕВРОПЕЙСКИ БАРБАДОС!!
отговор Сигнализирай
197
Dinosaurus
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
"Илиев всъщност си е откритие на Шоуто на Слави от години, канен е много пъти за мнение". Ама разбира се, на кое друго да е откритие? Висша о недостижима школа за специалисти от всички области, пъпа на България!!! Г*з*миящ от щужбина и родни чалгопитеци, благодарим ви!
отговор Сигнализирай
196
пияница мистик
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
195
пияница мистик
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
Много добра статия, една от малкото полезни които се появяват тук. Внимателно я изчетох и си направих следните изводи. Ясно е, че човека е много интелигентен и умен, няма тъмно минало, има добро образование, но ми стана ясно и друго. Предлагат го от масонската ложа в Пловдив, а аз повярвайте ми познавам двама техни членове лично и мога да кажа, че и те си имат устав и изпълняват задачи на по-висшите зидари. Отделно е счетоводител и консул в офшорна зона. Ясно е вече кой движи и къде са парите на
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Колкото Ива Николова става с нейната фалшива диплома, дадена и по покровителството на Радев, толкова и тоя ще става. Ивчето колкото пъти се изказа по правни въпроси, всеки път сбърка и показа, че нищо не разбира.Откъде ги събират такива тюфлеци не знам.
отговор Сигнализирай
193
дохан
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
той е и почетен консул на Барбадос в България, а това било офшорна зона.значи има имунутет от офшорка и като собственик на правно счетоводна кантора да кажи кой са му клиентите от властта смешници
отговор Сигнализирай
Новини