IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

МВР шефовете на ГЕРБ за протестите: Записите не са укривани!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
тоя като го гледам как стреснато гледа, ще вземе да излезе и той по майчинство...
отговор Сигнализирай
33
you
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 16
ГЕРБ от когато не са на власт има само хаос,разруха,безпаричие.Спряха всички проекти,всички строителства.Държавата е в колапс.И това всичко бладарение на фигуранта със зеления чорап и неговата хайка дърти комунисти.Младите не са слепи и стягат багажа за по добър живот в чужбина.Тук оправия няма.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
ГЕРБ са фашисти бе!!!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
мутрата на снимката много уплашено гледа...дошло му е видовден.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
На кого служи българската полиция и откъде им идват заплатите?
отговор Сигнализирай
29
До 22
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Защото тези от филмчето щяха да ни защитят ли, нали ден през ден имаше пребит старци от тукашните талибани, неопазени.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 16
Хора, мислете какво ще стане,ако днес се изгаврите с полицията, при условие че точно те са тия дето утре ще трябва да ни пазят от ордите. Да не стане като с Кацаров и плюенето му по лекарите, закритите отделения, а сега ама моля да се ваксинирате, ама лекарите това и онова. Никой лекар не иска да слуша вече Кацаров. Да не стане така, че утре никой полицай да не иска да чуе Рашков! Мислете.... ако можете.
отговор Сигнализирай
27
Режат ръце
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Напишете за Targeted Individuals как мутри и ченгета изтезават хора по зле и от ДС и Ислямска Държава!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Аман от *** - МВР шефове на ГЕРБ???Итересно по време на Орешарски каква партийна окраска носеха тогавашните МВР шефове? После всички единодушно се разграничиха от тях...Защото така е най-удобно!
отговор Сигнализирай
25
сс
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Не са укривани! Просто само наши хора не са им обърнали особено внимание.
отговор Сигнализирай
Новини