IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кирил Петков би поел отговорността да е премиер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

268
Дай да видим!
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Аз не се информирам от жълти сайтове, а от официалните сайтове, когато има информация там. В случая ще се информирам от сайта на прокуратурата, за това те моля ако може да ми намериш линк от там, в който описват изводите от своето разследване. Най-учтиво те моля.
отговор Сигнализирай
267
Гледам
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
По долу хората негодуват от наглостта на този "храбрец" и се чудя, абе вие сега ли разбрахте, че е нагъл нахален лъжец.КОгато на един престъпник му се размине, той става още по-нагъл престъпник и на този "тефлоновият" нищо не му се лепи, нито нарушаване на Конституцията, нито лъжите, нито назначенията в ББР и какво очаквате да се случи ? Нормално е да си мисли ,че може да прави каквото си иска от тук нататък след като е медиййна звезда, а после всички, ще страдаме от хаглостта му. Честито !
отговор Сигнализирай
266
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Абе стига с този харвард !Кирчо не го е и помирисвал ,камо ли да е учил там.спрете с тази лъжа !
отговор Сигнализирай
265
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До Дай да видим! Буквално ВСИЧКИ сайтове публикуваха същата информация. Ти откъде си вземаш твоята за фотоисторията, я дай си "източниците".
отговор Сигнализирай
264
ХХАХахахахахах ЛОЛ
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Прокуратурата се произнесла по казуса с чекмеджето във сайта факти . бг . И после що не съм го бил прочел. :D
отговор Сигнализирай
263
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Е няма такъв наглец наистина
отговор Сигнализирай
262
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Този паля чо е като марокански скакалец-след него нищо не остава . Какво стана с завода за коли в Ловеч?колко милиона преведе на албанците ?Надявам се като се откажеш от канадско гражданство да посетиш бай ставри .Корумпе президентско
отговор Сигнализирай
261
ZK
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 17
Най-големия лАжeц в БАлгaрия се казва Геройко Бoрисов. Хванаха го с цяла каса пaчки и кюлчета а той вика Рaдев ми ги тури!! Радев може и да ти го тyри, обаче отзaд а не да ти пълни личното шкафче с пaчки! ***.
отговор Сигнализирай
260
Брей, брей брей
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво правя? Какви са фактите?
отговор Сигнализирай
259
Дай да видим!
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Дай да видя линк от сайта на прокуратурата, жълти сайтове не чета. Ти от там ли си вадиш изводите? Изводи?
отговор Сигнализирай
Новини