IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Има задържан за нападението над Николай Денков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

60
ОСТАВКА НЕКАДЪРНИЦИ
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
АМА КАКВА ПОЛИЦЕЙЩИНА И АГРЕСИЯ СРЕЩУ ПРОТЕСТИРАЩИТЕ- Я МАЛКО СПОМЕНИ - НЯКОЛКО МЕСЕЦА БЛОКИРАНИ ВАЖНА ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА В СОФИЯ, ПОЛИЦИЯТА ПАЗИ КАТУНИТЕ, БОЙ ПО ПОЛИЦАИТЕ С КАМЪНИ, ПАВЕТА ПРАШКИ, БЕСИЛКИ, КРЪСТОВЕ, КОВЧЕЗИ, ЯЙЦА И РАЗВАЛЕНА И РИБА.
отговор Сигнализирай
59
Ние
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Как така ще задържате протестиращи. До вчера те бяха герой от вашите партий на протеста.
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
"Няма физическа атака и няма физическо посегателство срещу министъра на образованието и науката проф. Николай Денков. Той не е бил докоснат от никого. Министър Денков е в отлично здраве и е добро настроение" Като Денков не е бил докосван от протестиращи защо има задържани в МВР? Нали всички имаме право да протестираме и изказваме мнението си???? Стига тормоз, стига арести над протестиращи срещу хунтата на Радев и Рашков!!!!! Радев и некадърниците от служебните му правителства на съд и затвор!
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Направо да го задържат и него и оня на МЗ за престъпление срещу първокласниците
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Ми "Възраждане" си живеят в средновековието.
отговор Сигнализирай
55
Алекс
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Диви селяни не бива да се допускат в центъра на столицата.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
На очите си ли да вярвям или на PR и журналистите. Гледах клипа. Чичката със знамето на "Възраждане" и българското знаме на тениската блъскана с юмрук Денков между шията и рамото. Министъра залитна. ББ отдавна предупреди Радев, че сееш ли ветрове, жънеш бури. Радев поощряваше "Възраждане" за протести и ексцесии срещу ГЕРБ. Сега ще си бере плодовете.
отговор Сигнализирай
53
защо
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
милиционерите на Рашков арестуваха човек който развява българското знаме. Той не е докоснал Денков, само го е дюкал. Щом покажеш неуважение към джа латите на фигуранта и Рашков те задържат. За 6 месеца превърнаха демокрацията в диктатура.
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
До 69 Хаха, вярно, арестували са нападателя, за това че не е докоснал Денков. :)) Излиза, че според тях е трябвало да го набие, пък той се издънил.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Как е бай Николай, усети ли народната либов. Голям некадърник и американско *** излезе и ти. Хак да ти е.
отговор Сигнализирай
Новини