IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бюджет 2022 - кризисен, прогнозата е за нов дълг от 5-6 млрд. лева


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

103
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Външен дълг на България като процент от БВП при идване на ГЕРБ 2009г. 17,5%, а 2020г. - 25%. А пък БВП се е повишил през тори период.
отговор Сигнализирай
102
г-н Радев
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
ако дават взимайте 15-16 милиарда. Поне да знаем че ще изкараме 5 години... , а следващия да го мисли- г-н Радев
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
До Ямболски *** "Далеч съм от пенсионната мисъл.Боли ме,че ме правят на ШМАТКА." Ахахахаха. Ето ТОВА са тия от ОФто, които ДС използва, за да направи преврата. Не му пука дали ще го разорят, не му пука, дали го правят на ллуд! Няма поколение, за да се притеснява за бъдещето му! За КАКВО става дума?
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Кирчо Петков -нали ви казах ,че е време за промяна ,сега ще изтеглим 6 милиарда евро ,които разбира се вие ще плащате с лихвите.Благодаря ,че гласувахте за мене
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Продължаваме Измяната е в ход !!! Честито на всички
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 19
Бреееееееееее, явно всички хранени от ръката Борисова коментират тук
отговор Сигнализирай
97
Ямболски цървул
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
93.....Далеч съм от пенсионната мисъл.Боли ме,че ме правят на ШМАТКА. Предполагам,че и то си така.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
И както се казва и децата от детската градина знаят , че левите когато са на власт изхарчват всичко което са натрупали десните и след това народа ги изритва за да дойде нормалното. Ха сега смятайте за единица време кой е натрупал повече дългове - ГЕРБ или новите.
отговор Сигнализирай
95
не може да бъде!
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 13
Не може и да се очаква друго.За съжаление твърде малко хора разбираха какво става през последните години ,особено през последните 10.Постепенно стопяване на населението,особено работоспособното,унищожаване на промишлеността,връщане на селското стопанстово на нивото на 1950 г.междудържавните ни отношения са докарани до задънена улица- в положението на откровени лакеи,образование,здравеопазване ...какво да очакваме да се случи!?Разбира се ГЕРБ за това положение имат специална роля,но не са само те
отговор Сигнализирай
94
до 94
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Любимия ти филм е Робин Худ нали ? :) хахахахаххахахахахха
отговор Сигнализирай
Новини