IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Протестът на "Възраждане" започна, вдигнаха бесило с маска


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

223
Наблюдател
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
Хе,хе, показаха и Кико Коня по телевизора - не беше кретенски ухилен ,както обикновено се показва. Беше му замръзнала канадската мутра. А всички дупетати предвидливо са напуснали работните си места (избягали са от работа) ,без депутатитена "Възраждане", като така показват чии представители са - на мутри и олигарси ! Страхливи плъхове, които не смеят да се покажат пред народа си !!!! Смех ! И трагедия за България !!!
отговор Сигнализирай
222
Ама чакай сега:
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Перспектива при Лазаров, История на изкуството при Цанко Петров и 4000 страници превод руски на български, английски на български и после к'во наркоманчето на Русев обира овациите, лаврите и 80000 лева?
отговор Сигнализирай
221
Шефеееее?
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Атанасов - мое ли да знам Савчева, чия работа е дала на Михаил та той да вземе теорията за Биеналето?Дай да позная: Васил Веселинов Ангелов
отговор Сигнализирай
220
Наблюдател
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Какви маски бре.?Тези си искат завой към Путин и Евразия. Осъзнайте се най -после.
отговор Сигнализирай
219
MOСKВА
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 16
Тези възраждане са тотално изперкали,цял свят се тресе от смъртни случай на ковид епидемия ,какво искате като няма затваряне.Бочко дебелия това чака да взема власта отново.НА българина и магаре да му сложеш и него ще изберат за председател.ДПС,СДС,ГЕРБ са много щастливи сега и мафията празнуват.Костадинов д се маха завинаги.
отговор Сигнализирай
218
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
И от Герб ще се включим
отговор Сигнализирай
217
Васил Ангелов
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе как можахте да ми свиете работата за 4 ПКС по Перспектива на Михаил да мине теорията и да ходи на биенале. Наркоманче Свитлинско.
отговор Сигнализирай
216
до 248
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ей ***, вие не сте народ, а ***....както е казал поета.
отговор Сигнализирай
215
Помнещ
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Възраждане дано не се окажат нова версия на Атака
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Добре де, всички разбраха че цялото ръководство на "Възраждане" са ваксинирани и имат зелен сертификат, а само тези маргинали на този "протест" не са разбрали...?!?
отговор Сигнализирай
Новини