IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Иван Костов: Путин няма да си позволи да нахлуе в Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
с НАТО сме силни
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 23
Путин показваше мускули, заплашваше с нахлуване, но като видя дебелата тояга и клекна. Поредната победа на западната деморация над диктаторския режим в Кремъл. Не се умориха да губят русаците.
отговор Сигнализирай
27
Извинете
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
Извинете, мога ли да попитам, знае ли някой каква нова дата е дал Джо Байдън за руското нахлуване в Украйна?
отговор Сигнализирай
26
6
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Национален престъпник!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 7
Иване, Путин никога няма да нахлуе в Украйна. Украйна сама ще му падне като зряла круша. Русия може да се намеси само ако има опасност за живота на руски граждани в Украйна, каквито има много. Но и тогава няма да има война и нахлуване, всичко ще приключи за дни, даже за часове. Украинската армия ще бъде обезглавена и омаломощена без нито един руски войник или танк да минава границата. Сега сме 21, не сме 1940г.
отговор Сигнализирай
24
Володята....
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
...ще чака указанията и позволението на Ванката за да нахлуе.Дали Русия ще нахлуе или не зависи само от Байдън. Давам 90% вероятност за война. Щатите имат крещящ интерес от Война в Европа. Ще продават оръжие, газ, горива и стоки на петорни и наготе цени.
отговор Сигнализирай
23
българин
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Разбие се че не! Това се иска само на Американците! За да обвинят Русия в " агресор"!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До Анонимен 23 "АКо Китай и Русия станат обединена държава под китайско управление - познайте кой ще управлява света." Русофилите само си фантазират как ще управляват света с НЕЧИЯ помощ. Веднъж си фантазираха, че Европа ще ги допусне да управляват "света" с нея, сега се присламчват към Китай със същите фантазии, но както се казваше в едно филмче "Има само един властелин на Пръстена, и той не споделя власт".
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
*** Костов къде се бърка в неща които не разбира. Всичко може да се случи.
отговор Сигнализирай
20
...
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Както винаги Костов е прав.Путинофилите веднага се разбръмчаха като разбутан кошер...
отговор Сигнализирай
19
От
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
майцепродавци, акъл благодарим..
отговор Сигнализирай
Новини