IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рашков: Заплатите в МВР трябва да бъдат повишени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
САС
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Я всички по дупките...мишоци. Само лаете ама за всичко на 112 звъните.
отговор Сигнализирай
51
Кико
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
За пенсията която ще вземеш, съвсем скоро, нищо не казваш!
отговор Сигнализирай
50
Само питам
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
За да ни бият по-качествено ли???
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
А бе я се скрий!!!Засранец!!!Те и 1стотика не заслужават!!!
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Те тези заплати не ги заслужават щели да им дават и още.Рашков знае ли колко е недоверието към видовете българска полиция? Все още не съм чул човек да каже полицията ми помогна, полицията разкри.Отдавна полицията не се ползва с доверието на народа. Тя обслужва полит. елита , а част от нея и мафията.
отговор Сигнализирай
47
Браво на г-н Рашков
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Един от стожерите на държавността са силите на реда. Република България не трябва да е анархо-фашистка държава !
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
До Още ли не ви е ясно? - Като всяка друга "ГИЛДИЯ" - Така я разбрахме "демокрацията " в България , и затова не ни се получава нещо , но пък хубавото е че винаги ще намерим някой друг да ни е виновен ! То затова и Социализма ни беше такъв (НЕДОНОСЧЕ) - НЕ заради цвета ( червен или син ) , защото явно цвета няма значение !
отговор Сигнализирай
45
Бонго Бацил
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тоя е пълен *** и лъжец. Някой да провери само жена му що за нотариус е? Пълна подмяна, по зле от Бойко сте! До сега само приказки и нищо друго.
отговор Сигнализирай
44
Още ли не ви е ясно?
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Милицйонерите са МАФИЯ
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Кой и Как Ви ИЗЛЪГА , че на един селяндурин и *** който за нищо не става , и е станал полицай още през 90-те единствено за да се измъкне от село в което вече няма ТКЗС и *** , ще стане ПРИМЕРЕН полицай само като му повишите заплатата ?! А и колко заплта ще трябва да му дадаете , за да каже :" Стига ми и вече ще съм съвестен..." - Макар и думата СЪВЕСТ дори да не я е чувал през живота си , защото или си възпитан и съвестен , или си си ..... за цял живот - Това е въпрос на възпитание
отговор Сигнализирай
Новини