IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: В рамките на година-две мога да поема отговорност да възстановим нещо


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

219
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 13
Първо ще полежи в затвора 20 години !
отговор Сигнализирай
218
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Поеми отговорност за престъпленията си и направи пълни самопризнания! Друго не се иска от ***.
отговор Сигнализирай
217
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 15
От както Бойко Борисов не е на власт всичко тръгна надолу и от зле по-зле! Факт който всички Българи забелязват. Време е ГЕРБ-ДПС и Борисов да вземат власта отново и да стабилизират България!
отговор Сигнализирай
216
Schmetz
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 12
И децата знаят, че ти и твоята шайка крадяхте и с гъзовете си, но ти още не си в затвора.Така че тихо. Имахте достатъчно време и ресурси България да бъде наравно с другите европейски народи, какъвто е завета на ВАСИЛ ЛЕВСКИ. Млък *** такъв.
отговор Сигнализирай
215
IQ 3.14
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
да не почнат наще политици да поемат новичока от мосад, че им станаха много издънките в ущърб
отговор Сигнализирай
214
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 8
След години на кражби и лъжи, след като ни запрати безвъзвратно на дъното на Европа, сега смята да прояви " великодушие" и да се опита да възстанови бля- бля....Леле, това си е заболяване!
отговор Сигнализирай
213
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
няма ли снайперисти в тая държава
отговор Сигнализирай
212
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Да са врашта Боико!! Тои е хъбавер с Путин!! Ша ни оправи за нула време!! Балгарите изкаме Боико пак!! И сичко ше е вфтино пак само да са върне Боико!!
отговор Сигнализирай
211
Бойко съм
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 17
съсипахте ми родината харвардци измислени!
отговор Сигнализирай
210
До 225
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Така се случи и с идването на моряците от кораба Царевна. Киро се качи на Фалкона в София и слезе във Варна, за да се качи на другия Фалкон при моряците. Кадрите по новините показаха как Киро слиза от самолета с моряците. Демек Киро уж ги докарал от Сочи. Това са мошеници от световна класа. Тотална шизофрения. Да се качиш на самолета за 2 минути, за да покажат как слизаш като освободител. Докато на Борисов не му трябват тези трикове. Той си има партия за разлика от харвардските търговци.
отговор Сигнализирай
Новини