Колега,това че сме работещи бедни тях ги устройва, аз със две хил. лева заплата с малко дете и безработна жена ... Ами едва изкарваме месеца и то в провинцията. Ама тях какво ги интересува,ама за Украйна са ларш
отговорСигнализирай
161
Офффф преди 2 години
180
Те тия така обичат,без конкретни цифри. "Газта от САЩ е по-евтина" ама не казват цена. Сега "за най-бедните" ама не казват доход. Те примерите са много,винаги е "Ще...скоро...кратки срокове.... "
отговорСигнализирай
160
Анонимен преди 2 години
290
аз не съм пенсионер.децата ми са над 18г.не плащам пром.ток.заплатата ми е малко над минималната.1 лв.помощ за мен няма.нито мека нито твърда.вдигнахте бензина и билета за рейса.вървя 4км.до работа и обратно за да не рлатя 1.60лв за билет.нищо не сте направили за мен.болшинството хора са така.
отговорСигнализирай
Герберасти,каквато и "помия" а изливате,животът върви.Но без вас,и без шебека/дай боже по-скоро да бъда вкаран в ареста,с още 200-300 приближени,с които ограбиха народните пари.И Гешев няма да е вечен,и той ще си понесе законовите последици.Явлението "Шебека от Банкя" е трудно обяснимо,дори и за банановите държави.Така,че герберастки поклонници,една група разбойници ви използва 15 г.,не им се връзвайте повече.Войната е от 2 м.,никой преди това не е бил в такава международна обстановкНо има подем
отговорСигнализирай
Да , бе ! В края на лятото хляба ще е 5 лева . Големите мерки : да печатиш и да размиваш стойността на парите
отговорСигнализирай
155
NoirFire преди 2 години
111
Възраждане дори с п р и с т а ц и като долния н яма как да хване повече от 20 процента на избори, ще изметеш баба си от село.
отговорСигнализирай
154
NoirFire преди 2 години
58
ГЕРБ със вота на недоволство и своя електорат ще стане първа политическа сила с избиратели над 50 процента, ще омете шайката на ПП и няма да гледате коалиции от рода на БСП Възраждане ДПС , които смятате за невъзможни , но за да управляват Възраждане може да стане ***.
отговорСигнализирай
153
Аз преди 2 години
63
Стига сте писали глупости за теглене на големи кредити! През март държавата е лапнала от продажца на оръжия едни 4 млрд. лв допълнително. За какво са ни кредити като печелим от оръжията ?
отговорСигнализирай
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години
преди 2 години