IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петков: Пеевски, Борисов, Слави и Митрофанова свалиха кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
Нане
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Умирам си от кеФ, как краварските *** се гърчат в безсилна злоба да спасяват кирчу парапета... ===)))
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Правителството падна не заради статуквото а заради своята,пардон Чуждата марионетна политика която то се опитва да която то се опита да прокара страната!Тежко и на България ако символите на Промяната са марионетки като Кирил Петков и Ко!
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Отивам току-що да зареждам газ на колата и ... О, чудо!!! Гледам и не мога да повярвам - цената на газта 83 ст.! Питам какво се случва, а газаджията вика "Бацето, Бойко бе, пак е премиер на България и каза да сваляме цените. Говорил с някой си Путин, оня му обещал газ без пари за първите 10 години от неговото премиерство!" Лелеее, ко стана, не разбрах.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ястребите ги отстреляха хахах
отговор Сигнализирай
80
Ямболски ZV цървул
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Не Просто Киро Свалихме ви ние- БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД!
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Босфор тв, Стара и Канал00 са партийните телевизии на ПП.
отговор Сигнализирай
78
та така
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
е кире , пътя ти се оказа много кратък :) за политик не ставаш , бегай продавай тортички и хр.добавки .
отговор Сигнализирай
77
Ленко Парапетов
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Не бе, Кире, ти сам се свали, ама не можеш да схванеш този факт, щото си много пр*сто парче. Ти си потресаващо глупав, неадекватен, неграмотен, и нагъл. Чак такова недоразумение като теб не е управлявало България, Кире, поне в най-новата ни история.
отговор Сигнализирай
76
helloooooo
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
На умрелият х** вълната му пречи.............
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Е не може да не беше наясно, че ще го свалят. 3.50лв бензина, 2лв (с 0% ДДС), 25% инфлация, растящи лихви, череши 15лв/кг и накрая хванал да ни обяснява за Македония! Можеш да говориш за Македония и че трябва да приемем това или онова и народа ще застане зад теб КОГАТО ТИ си застанал зад народа. Не може вече година да предаваш, притискаш и изнудваш народа си с ваксини, сертификати, инфлации, вдигна данъците на хората с доход над 3000лв да отрепеш и средната класа! После някой му виновен!
отговор Сигнализирай
Новини