IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петков добави и Тошко в "черния списък", каза за оръжията за Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
За Македония ГЕРБ и ДПС гласувааха за ПП и Петков пак лъже. Или си коалиция с тях или не си.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
"Българското правителство изпълнява точно решението на Народното събрание и не е имало директен внос, по никакъв начин, на оръжия от България към Украйна"----------А защо при продажбата на оръжия на втори страни не включите клауза те да не бъдат продавани в Украйна, селски хитрецо?
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Киро и Асен се опитват да наложат апартейд в България. Тези хора нямат връзка с главния мозък. Поразени са от Ефект на Дънинг-Крюгер-илюзия на превъзходството. Това е когнитивна склонност, при която некомпетентни в дадена област се мислят за свръх компетентни и надценяват себе си. Дънинг и Крюгер установяват, че невежеството поражда увереност. Или с прости думи некомпетентните не разбират колко са некомпетентни. Поради това вземат лоши решения и по-късно обвиняват други хора за своите грешки.
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ако тази тълпа няма разрешение от общината, моля органите на реда, да осигурят спокойствието на софиянци и да приберат този бездарни шоумен. Или да му помогнат да си ходи вкъщи.
отговор Сигнализирай
43
Истукан
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Пак ще се съберете в рамките на този парламент. Разделихте се временно като скарана двойка.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
"Ясно заявихме, че има няколко човека, с които не бихме влезли в преговори - Бойко Борисов, Делян Пеевски и ДПС, Костадин Костадинов, както и самия Слави Трифонов, добави той."____Супер, значи няма да управлявате повече.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 1
Човек трябва да умее да губи с достойнство. Но, къде у Киро просто достойнство?
отговор Сигнализирай
40
Отлично
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 19
Браво. Така се прави.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Тоя като какъв се исказва ? Нали правителството падна след вот на недиверие как ще прави ново правителство
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
До сега Киро работеше само за техните фирми, кумове, съученици, роднини и любовници. Видимо е по назначенията. Сега се прави на ни лук ял, нито лук мирисал. Прокуратурата разследва Лена за назначението и след записа пред вратата на сеkс квартирата с Кирчо.
отговор Сигнализирай
Новини