IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кабинетът паднал, защото се справял с борбата с корупцията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Майора
преди 2 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Калинке вие сами се свалихте от власт с мисълта че сте недосегаеми , знаещи и можещи и непризнаващи чуждо мнение! Нима еди министър да си плати поста или две семейства да управляват държавата с приятеля им или друг министър с една заплата да има 22 имота или шефа на НАП да сължи 1,5 млн лв данъци не е корупция! Просто изпълнявате заявката на олигарсите пларили протестите и довели ви на власт!
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Абе що мъжете в тая партия са по-гладко избръснати от жените
отговор Сигнализирай
51
До 45
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Трима са министрите от БСП в кабинета Петков. Министър на труда и социалната политика на България е Георги Гьоков. Министерство на земеделието на БългарияЕзик Иван Иванов. Министерство на туризма на България Христо Проданов. Един от тримата е заловен с корупционна сделка както казвате, но реално е секретно името на този етап.
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
То по тая логика ,всички правителства досега ,затова са паднали,хахахаха ,ох тоя цирк няма свършване!
отговор Сигнализирай
49
Новите еничари
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Сорос и е плащал стипендията на тази ***
отговор Сигнализирай
48
Вяра
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Калино,всичките от правителството на Киро простото сте болни в главите.Лъжитв ви край нямат .Лика прилика сте си всичките в тая коалиция .Каква промяна,каква борба с корупция с изрезки и усещания?!Пълни И.Ди ..О т и..Вегенин днес по БТВ ,че това което са показали от Президентството,че Киро изнася оръжие били изрезки и не можело да са доказателства.А за Борисов,изрезките които Киро развява може .Пълни негодници сте вие .Гнус ме е от вас Изчезвайте бе
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
е националния по футбол поне направи реми на чужд терен срещу Гибралтар)
отговор Сигнализирай
46
toti
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Батко ви дългото дето се гуши като затворник си направи за последно шоуто на народа и доказа ,че ,,няма такъв народ'',но той се е объркал защото НАРОДА ТОВА СНЕ НИЕ !!!
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Тоз Киро е за психо и нарко тест .. защо паднал хаха
отговор Сигнализирай
44
Роднинското ОПГ
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Как , като взеха схемите от предните ли ? Кабината падна защото начело е перкото Кирил дето си праща заплатата за Украйна и призовава немощния народ да прави същото , мога да изброя и още причини , но не си струва.
отговор Сигнализирай
Новини