IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гюров: Спряхме кранчетата на мафията и ГЕРБ се уплашиха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кой се плаши Виновния
отговор Сигнализирай
49
Срам
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Само не мога да разбера как така през времето когато ГЕРБ уж крадяха живеехме много по-добре?Явно сегашните борци против измислената корупция крадат в пъти повече и то директно от залъка на народа.
отговор Сигнализирай
48
Реалист
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Единствената борба с "корупцията" която се сещам, че раздадоха едни 200 милиона на свои фирми , а не на другите ,които били "корумпирани"! За другите извращения тепърва ще разбираме! А един милиард за акумулатори, смърди та се не трае! Най-хубавото е ,че няма да се случи!
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
този, Гюров-мюров говори глупости! Голяма борба се борили, изгърмяа на полугодието, паднаа, дет' досега уж все кьопави правителства, ама такова не се беше случвало
отговор Сигнализирай
46
Ха ха
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Само за мафията говорите ,ама вие сте най големите мафиоти !
отговор Сигнализирай
45
ГЮРО МИХАЙЛОВ...
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
ИСКАШЕ ДА ВЗЕМЕ ЦЯЛАТА БЪЛГАРСКА НАРОДНА БАНКА..... - ТО НЕ КРАНЧЕ, АМИ ЯЗОВИР..... ШЕ СЕ ЗАДАВИТЕ, БРЕ КРАСАВЦИ....
отговор Сигнализирай
44
бай Ламби
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Нищо не сте спрели бе Андрейчо!Само пренасочихте потоците да вървят по други шлангове.Затворихте едни кранове и отворихте други по които да върви корупцията.Да не се окаже само, че новите шлангове които отворихте са с по-голям цолаж и дебит от предишните.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Ти си Гюро и казваш, че сте спряли кранчетата на мафията. Аз съм човек с нормална логика, разсъждавам и се питам "Щом гюровци са спряли кранчетата на мафията, значи парите, които е крадяла мафията трябва да са потекли в бюджета, цените да са се понижили и благосъстоянието на моя народ да се е повишило" Къде са парите, Гюро, след като си спрял кранчетата на мафията?
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Хайде стига едно и също - мафията, та мафията. То поне нещо да сте й направили.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
По добре пътища с няколко дупки, отколкото нищо построено!
отговор Сигнализирай
Новини