IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов празнува 4-я рожден ден на малкия си внук


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
А.Я.
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Стане ли напечено Боко представя внучетата
отговор Сигнализирай
27
койчо
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
А карти играят ли пак, хахах или търсят четвърти играч
отговор Сигнализирай
26
Недоразбрал
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ромът ДРОГАРЕ,го видяхме веке?!Зализан,гелосан,озъбен,надрусан,с канадски паспорт,а твърди че бил българин?!Нъл тъй?Тъй,че ако вие самите имате нещо общо с римският свят,не си прехвърляйте генетиката и заклинанията върху човек,който няма общо с вас!Това,че вие сте откъм римската страна,показва,че нямате грам респект и възпитание спрямо празникът на едно дете,еднакво на кого е внук!!Злобата и простотията ви нямат граници и дотук се видя,че тя беше в основата на разсипията в последната година!!
отговор Сигнализирай
25
ПроСоТо
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Васил...Васо,тя си гледа работата-поднася ни информация,НЕ е "политически анализатор" за да каканиже дълги словоблудства !..Аз например от къде щях да науча тая "новина",като не гледам ни тв,нито са бръчкам из "Социалните мрежи" ?
отговор Сигнализирай
24
Недоразбрал
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
Хвърли една шепа вмирисано кюспе да видиш колко гладни,оскупани БКП,БСП пс,ета ще се насъберът да лаят месечината!!Те си л,аят,а керванът си върви и водачът му пак ще е на белият кон,да си знайкате!!
отговор Сигнализирай
23
Петя
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Да е жив и здрав!
отговор Сигнализирай
22
само питам
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Нещастници като банго Васил не са ли за б,есилката,директно,да не цапат земята,щото се вижда,че и рожденния ден на едно дете им бърка в здравето?!Кво да ги правиш?Последователи на кумирът си П,тя,дето са кефи да избива украинските деца!Една майка ги е раждала,най вероятно облечена с ватенка??!!
отговор Сигнализирай
21
Онче...бoнче...внуче
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
20
ПроСоТо
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
До фен....Кой?..-Малкия,или дъртия?
отговор Сигнализирай
19
фен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
да е здрав и щастлив !
отговор Сигнализирай
Новини